Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314

Cena:
194,99 € s DPH
162,49 € bez DPH


Dostupnosť:
Na objednávku
Kód
Bimar HR314
EAN
8016117022714

Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 314


Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR314 na vonkajšie použitie mimo uzavretých priestorov, je ideálny na okamžité vykurovanie. Vysoký výkon až do 2000W zmení vaše posedenie na príjemne teplú záležitosť aj počas chladnejších mesiacov. Ohrievač ponúka jednoduché ovládanie, má nastaviteľný sklon a je vybavený stupňom krytia IP65, takže vydrží aj náročnejšie poveternostné podmienky. Vychutnávať posedenie na čerstvom vzduchu bude opäť príjemne teplou záležitosťou!

Charakteristika a technické údaje:
Na vonkajšie použitie mimo uzavretých priestorov
Ideálny na okamžité vykurovanie
Priame sálavé vykurovacie teleso s nastaviteľným sklonom nahor a nadol
Halogénová žiarovka s nízkym vyžarovaním svetla ("zlatá" úprava)
Eloxovaná extrudovaná hliníková základňa
Podpera z nehrdzavejúcej ocele s podstavcom pre ukotvenie k podlahe
Prepínač 0 / 2000W
Sada na ukotvenie k podlahe v balení
Stupeň krytia IP65 (úplne prachotesné, ochrana voči tryskajúcej vode)
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 10,2 kg
Rozmery produktu: 605x2000x500 mm

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievači.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Zdroj elektrina
Hmotnosť kg10,2
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať