Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320

Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320

Cena:
119,99 € s DPH
99,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Camry CR7320
EAN
5902934835343

Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR 7320


Vežový ventilátor s ionizáciou Camry CR7320 je tou pravou voľbou pre tých, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje horizontálne otáčanie, distribúciu vzduchu v okruhu 70 stupňov doľava a doprava alebo jeho nastavenie do stacionárnej polohy. Tri rýchlosti prúdenia vzduchu, funkcia ionizácie vzduchu, možnosť aromatizovať vzduch, LED displej, diaľkové ovládanie a časovač sú hlavné výhody produktu. Na výber sú tri rýchlosti ventilátora či časovač s rozsahom 1-7 hodín. Vo ventilátore je miesto na uloženie diaľkového ovládača a pohodlná rukoväť na prenášanie.
Vo ventilátore sa tiež nachádza zásuvka s hubkou, ktorú je možné namočiť obľúbenou arómou, aby vyfukovaný vzduch vzduch pekne voňal. Stačí ju pokvapkať trochou éterického oleja a ventilátor nielen ochladí miestnosť, ale rozšíri aj vašu obľúbenú vôňu. Je to rýchly a pohodlný spôsob rovnomerného rozloženia arómy po celej miestnosti.
Pozitívne ióny produkujú elektronické zariadenia, ktoré často označujeme ako elektro-smog. Kladne nabité ióny lákajú baktérie, roztoče, vírusy, spóry plesní a húb a predovšetkým veľké množstvo prachu. Negatívne ióny produkované vežovým ventilátorom Camry CR7320 prichádzajú do styku s pozitívnymi iónmi, na ktoré sa všetky nečistoty lepia, neutralizujú ich, takže prach, roztoče, baktérie a vírusy padajú na podlahu. Tento proces sa nazýva ionizácia vzduchu. Týmto spôsobom sa chránime pred prenikaním týchto škodlivín do nášho tela a predchádzame alergii na prach či roztoče.
Elegancia a efektivita v jednom!

Charakteristika a technické údaje:

 • Výška 107 cm / 42 ”
 • LED panel
 • Prietok vzduchu 38 m3/min.
 • Horizontálna oscilácia 70° (35° vľavo a 35° vpravo)
 • Časovač 1 - 7 hodín
 • Funkcia ionizácie vzduchu
 • Funkcia aromatizácie vzduchu
 • 3 nastavenia rýchlosti
 • Diaľkové ovládanie (1 x CR2025 v balení)
 • Rukoväť pre ľahké prenášanie
 • Príkon: nom. 60 W, max. 120 W
 • Napájanie 220-240 V, 50 Hz
 • Hlučnosť: 55,5 dB

 

 

 

 


Vyššie teploty zvyčajne spôsobia, že začneme hľadať ventilátor, ktorý zabezpečí kvalitu vzduchu v našom byte alebo dome. Dôležité je, že často nemáme veľa miesta na ukladanie, takže hľadáme nielen efektívne, ale aj praktické riešenia. Vežový ventilátor Camry CR7320 odporúčame všetkým, ktorí chcú vysoko kvalitné chladiace zariadenie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších a bude pracovať v každej miestnosti. Atraktívny dizajn je tiež pozoruhodný, pretože ventilátor môže stáť v ktorejkoľvek miestnosti v dome bez toho, aby narušil jeho dekor. Čierna farba krytu je zárukou, že bude vyzerať mimoriadne elegantne v spálni aj v obývacej izbe.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Bez vrtuleáno
OsciláciaÁno
Počet rýchlostí3
Prevedenieplast/kov
ČasovačÁno
Diaľkové ovládanieÁno
Prevedeniestĺpový
Výkon120
Farbačierna
Maximálna hlučnosť56
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať