Teplovzdušný ventilátor s WiFi a LCD Bimar HF 206

Cena:
56,99 € s DPH
47,49 € bez DPH


Dostupnosť:
Na objednávku
Kód
Bimar HF206
EAN
8016117021786

Teplovzdušný ventilátor s WiFi a LCD Bimar HF 206Teplovzdušný ventilátor s WiFi a LCD Bimar HF 206Teplovzdušný ventilátor s WiFi a LCD Bimar HF 206Teplovzdušný ventilátor s WiFi a LCD Bimar HF 206


Teplovzdušný WiFi ventilátor Bimar HF206 s nastaviteľnou teplotou v rozmedzí 7-38°C bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných dní. Na výber máte rôzne nastavenia prevádzkových režimov, vyhrievanie môžete zvoliť automatické, ekologické 9000W alebo rýchle 1900W. Vďaka nízkej hmotnosti 1,8 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Ovládanie je elektronické, zvolené funkcie sa zobrazujú na podsvietenom LED displeji, pričom okrem zvolených funkcií, displej zobrazuje aj aktuálnu teplotu a čas. Naviac zariadenie môžete komfortne ovládať aj napríklad z pohodlia gauča, zo svojho mobilného telefónu prostredníctvom WiFi siete. Teplovzdušný ventilátor Bimar HF206 tiež ponúka 24 hodinový časovač, týždenné programovanie a aj funkciu oscilácie, vďaka ktorej sa ohriaty vzduch rozšíri po miestnosti ešte rýchlejšie. Moderné, skutočne rýchle a spoľahlivé riešenie vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Teplovzdušný ventilátor s WiFi a osciláciou
Elektronické ovládanie
Ovládanie pomocou aplikácie kompatibilnej s iOS a Android, pomocou Wi-Fi 2,4 GHz
Týždenné programovanie
Zariadenie je možné zdieľať s niekoľkými ľuďmi súčasne
Hlasové ovládanie kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant
Prevádzkové režimy: Pohotovostný / Automatický / Ekonomický (900 W) / Rýchly (1900 W) / No-Frost / Ventilátor
Nastaviteľný izbový termostat 7-38 °C s funkciou proti zamrznutiu
Automatická oscilácia: vpravo / vľavo
24 hodinový časovač
Podsvietený LCD displej zobrazuje teplotu, čas, používané funkcie
Ochrana proti prevráteniu
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Napájanie: 220/240 V, 50/60 Hz
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 1,8 kg
Rozmery: 210x300x150 mm

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Výška cm30
Hĺbka cm15
Šírka cm21
Počet nastavení 5
Studený vzduchÁno
Výkon2000
Termostatáno
Počet stupňov výkonu 2
Typ ohrievača prenosné
Ovládanie mobilománo
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať