Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 108

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 108

Cena:
34,99 € s DPH
29,16 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Bimar HP108
EAN
8016117020482

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 108Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 108Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 108Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 108


Teplovzdušný ventilátor Bimar HP108 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vďaka nastaviteľnému termostatu bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných ale aj teplých dní. Na výber máte totiž okrem ekologického 750W a rýchleho 1500W ohrievania vzduchu aj funkciu samotného ventilátora bez ohrevu. Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou otočného spínača. Vďaka nízkej hmotnosti 1,3 kg môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Kovová predná mriežka zvyšuje bezpečnosť zariadenia. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Nastaviteľný termostat
Nastavenia: Ventilátor/Eko (750 W)/Rýchly (1500 W)
Ochrana proti prevráteniu
Kontrolka
Plastové telo
Kovová predná mriežka
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 1500 W
Hmotnosť: 1,3 kg
Rozmery: 192x241x151 mm

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Výška cm24
Hĺbka cm15
Šírka cm20
Počet nastavení 3
Studený vzduchÁno
Termostatáno
Počet stupňov výkonu 2
Typ ohrievača prenosné
Ovládanie mobilomnie
Výkon1500
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať