Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102

Cena:
41,99 € s DPH
34,99 € bez DPH


Dostupnosť:
Skladom Áno
Kód
Bimar HP102
EAN
8016117018984

Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102Teplovzdušný ventilátor Bimar HP 102


Teplovzdušný ventilátor Bimar HP102 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vybrať si okrem samotného ventilátora môžete z dvoch úrovní ohrevu – eko (800 W) a rýchly ohrev (1500 W). Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou otočného spínača. Vďaka nízkej hmotnosti 1,6 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Oscilácia vľavo – vpravo zabezpečí ešte lepšiu distribúciu tepla po miestnosti. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Nastaviteľný termostat
Otočný spínač: Vypnutý/Ventilátor/Eko (800 W)/Rýchly (1500 W)/ Nastavenie izbového termostatu
Oscilácia: vľavo/vpravo
Ochrana proti prevráteniu
Kontrolka
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Napájanie: 220 / 240V, 50 Hz
Max. príkon: 1500 W
Hmotnosť: 1,6 kg
Rozmery: 215x312x134 mm

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Výška cm32
Hĺbka cm14
Šírka cm22
Počet nastavení 3
Studený vzduchÁno
Výkon1500
Termostatáno
Počet stupňov výkonu 2
Typ ohrievača prenosné
Ovládanie mobilomnie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať