Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500

Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500

Cena:
459,99 € s DPH
383,33 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER MK500
EAN
4211125681197

Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500Simulátor morského vzduchu BEURER maremed® MK 500


Čistička vzduchu s generátorom morského vzduchu BEURER maremed® MK500 – 5 stupňový systém, ktorý čistí, mineralizuje, dezinfikuje, ionizuje a zvlhčuje vzduch v miestnosti.

Ako funguje BEURER maremed® MK 500?
Funkčnosť možno zhrnúť v 5 krokoch:
1. Nádržka na vodu je naplnená špeciálnou morskou soľou a vodou.
2. Ventilátor nasáva vzduch a integrované filtre zaisťujú predčistenie vzduchu a odstraňujú z neho častice nečistôt, peľ, prach a zvieracie chlpy.
3. UVC lampa eliminuje 99% choroboplodných zárodkov zo vzduchu a vody.
4. Prechádzajúci vzduch je cez blok odparovania vody obohatený o minerály z vody.
5. Ionizačný hrebeň sa používa na ďalšiu ionizáciu a čistenie pred uvoľnením mineralizovaného vzduchu späť do životného prostredia.

Oddýchnite si pri mori v pohodlí domova! Maremed® MK500 by Beurer je inovatívna, globálne patentovaná metóda na vytváranie podnebia morského vzduchu nerozoznateľného od prírody. V spojení so špeciálnou morskou soľou vyrobenou výhradne pre spoločnosť Beurer vytvára prírodne identické morské podnebie pre prirodzené zvlhčenie dýchacích ciest - upokojujúci morský vzduch pre váš domov.

Charakteristika a technické údaje:
Mimoriadne jemné odparovanie častíc morskej soli do okolitého vzduchu
Zníženie znečistenia vzduchu a jeho zaťaženia choroboplodnými zárodkami
Čistenie, mineralizácia, sterilizácia, ionizácia a zvlhčovanie vzduchu
Zvlhčovanie vzduchu bez usadenín solí
LED displej s inteligentným ovládaním
Moderné ovládanie dotykovým tlačidlom
3 úrovne
Vhodný pre miestnosti do: 50 m2
Nočný režim s redukciou šumu a vypnutím displeja
Veľkosť vodnej nádrže: 6 l
Ľahko čistiteľný dizajn
Ľahko demontovateľné komponenty
Ukazovateľ hladiny vody
UVC svetlo a indikátor výmeny filtra
Automatické vypnutie
Vrátane sieťového adaptéra
2x pred-filter, 1x vodný filter, 1x 625 g špeciálnej morskej soli (na dobu 3 mesiace)
Výstup zvlhčovania: 33 ml / hod.
Výkon: 24W
CE: áno

Dnešné znečistenie ovzdušia je jednou z hlavných príčin astmy a iných respiračných chorôb. Pobyt pri mori pomáha mnohým chorým ľuďom, pretože tamojší slaný vzduch pozitívne vplýva na zdravie dýchacích ciest. Pre zdravé vnútorné podnebie a prirodzené zvlhčovanie dýchacích ciest kombinuje maremed® výhody čističa vzduchu a zvlhčovača vzduchu. Zo vzduchu je odfiltrovaných až 70% častíc nečistôt, peľu, jemného domáceho prachu a chlpov zvierat. UVC lampa navyše z vody odstráni až 99% choroboplodných zárodkov a vírusov. Ionizačný hrebeň sa používa na ďalšiu ionizáciu a čistenie predtým, ako sa mineralizovaný vzduch vráti do životného prostredia. Vstrebáva sa dýchacími cestami a môže tak rozvíjať svoj účinok v tele. Patentovaný princíp obohacuje vzduch o slaný vzduch a simuluje tak biodynamiku morského pobrežia. Soľ sa vyrába výlučne pre spoločnosť Beurer, pozostáva zo 100% prírodných solí a je dokonale zladená so systémom maremed® s viac ako 65 hodnotnými minerálmi a stopovými prvkami.
Morský vzduch pre váš domov - potešenie pre váš dýchací systém.

Klikni video.

IonizáciaÁno
Odporúčané pre priestory50
Počet rýchlostí3
So zvlhčovačom áno
Diaľkové ovládanieVýrobca neuvádza
Šírka cm38,4
Výška cm34
Hĺbka cm30,5
Hmotnosť kg3,2
DisplejÁno
SmartNie
ČasovačÁno
Výkon24
Maximálna hlučnosť37
Typ filtravyberateľný
Farbabiela/čierna
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty


Mohlo by Vás zaujímať