Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024

Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024

Cena:
47,99 € s DPH
39,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Camry CR3024
EAN
5908256834880

Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024Sendvičovač 3v1 Camry CR 3024


Teplý sendvič na raňajky? Grilovaná zelenina ako doplnok k večeri? Alebo možno sladké vafle na dezert? Vďaka sendvičovaču 3v1 Camry CR3024 s výkonom 1 000 W môžete rýchlo pripraviť každé z týchto jedál. Tajomstvo sú 3 sady vymeniteľných platní, prispôsobených na rôzne úlohy.
Hľadáte spôsob, ako ušetriť miesto v kuchyni? Máte radi jedlo a je pre vás ťažké obmedziť sa na jedno zariadenie, ktoré vám pomôže pripraviť vašu obľúbenú desiatu? Zaujíma vás multifunkčný produkt, ktorý vám umožní pripraviť pokrmy pre každé jedlo od raňajok po večere? Predstavujeme CAMRY CR3024, ktorý kombinuje funkciu sendvičovača, grilu aj vaflovača!
Sendvičovač 3v1 je typ zariadenia, ktoré môžete nechať na ľahko prístupnom mieste pri kuchynskom pulte, aby si každý člen domácnosti mohol pripraviť svoje obľúbené občerstvenie kedykoľvek počas dňa. Elegantný strieborno-čierny obal bude dobre vyzerať v modernej aj retro kuchyni. Protišmykové nožičky uľahčujú používanie produktu na akomkoľvek povrchu. Uzatváracia poistka zaistí bezpečnosť a zabráni náhodnému otvoreniu zariadenia. Ak sendvičovač nepoužívate, môžete ho uložiť tiež vo zvislej polohe, čo ušetrí ešte viac miesta!
Platne sendvičové, grilovacie a vaflové sa dajú ľahko vymeniť a majú nepriľnavý povlak. Vďaka tomu ich čistenie tiež nevyžaduje veľa úsilia, len papierový uterák! Kontrolky napájania (červená) a termostat (zelená) na vrchu veka hriankovača naznačujú, že je prístroj pripravený na použitie, čo robí prácu so sendvičovačom veľmi intuitívnou. Maximálny výkon zariadenia do 1000 W umožňuje rýchle zahriatie zariadenia, za pár okamihov pripravíte grilovanú zeleninu alebo mäso na večeru. Tepelne izolovaná rukoväť a kryt chráni pred popálením. Pripravte si svoju obľúbenú zeleninu alebo prísady na toast a za pár okamihov si môžete užiť svoje obľúbené občerstvenie.

Charakteristika a technické údaje:
Maximálny výkon 1 000 W
Nominálny výkon 700 W
Nepriľnavý povrch platní
3 sady platní: sendvič, vafle, grilovanie
Plastová rukoväť chladná na dotyk

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Počet nástavcov3
Materiálkov / plast
Nastaviteľný termostat NO
Farbanerez/čierna
Výkon1000
Vaflovač Áno
Sendvič Áno
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať