Sálavý infra ohrievač Dimplex WW 201E

Sálavý infra ohrievač Dimplex WW 201E

Cena:
279,99 € s DPH
233,32 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Dimplex WW201E
EAN
4015627364783

Sálavý infra ohrievač Dimplex WW 201ESálavý infra ohrievač Dimplex WW 201ESálavý infra ohrievač Dimplex WW 201ESálavý infra ohrievač Dimplex WW 201ESálavý infra ohrievač Dimplex WW 201E


Sálavé infra ohrievače Dimplex WW poskytujú teplo, ktoré je príjemné ako slnečné lúče, vďaka čomu je každá miestnosť miestom pohody. Teplo zo série WW sa dostáva priamo k ľuďom a veciam v miestnosti, takže subjektívne vnímanie tepla sa zvyšuje a všeobecná teplota v miestnosti sa môže naopak znižovať - to šetrí energiu a tým aj náklady! Keďže teplo nie je vyžarované smerom nahor, ale do miestnosti, odporúčajú sa tieto ohrievače do miestností s vysokými stropmi, napríklad v starých budovách. Okrem toho sa pri zahrievaní vlnami tepla nerozvíri žiadny prach, čo je obzvlášť dôležité pre alergikov. Týmto spôsobom sa žiadny prach nezvíri a nespáli na ešte jemnejší.
Okrem týchto vlastností súvisiacich s komfortom bývania ponúkajú zariadenia so sálavým vykurovaním od spoločnosti Dimplex ďalšie vylepšenia, počnúc elektronickým termostatom pre presné nastavenie teploty až po ochranu proti striekajúcej vode (perfektné napríklad v kuchyniach).

Charakteristika a technické údaje:
micanitová vykurovacia doska (mikanit je materiál s obzvlášť dobrými izolačnými vlastnosťami)
funkcia ochrany proti mrazu
ochrana proti prehriatiu a kontrolka prevádzky vykurovania
ochrana proti striekajúcej vode IP24
3 stupne výkonu pre individuálne nastavenie teploty vykurovania
výkon: 2000 W
šírka: 1040 mm
výška: 550 mm
hĺbka: 275 mm
hmotnosť: 7,4 kg
stupeň krytia: IP24
trieda ochrany: II
elektrická prípojka: 1/N/PE, 230 - 240 V
farba: biela

So sériou WW ukazuje Dimplex, že elektrické vykurovanie môže poskytnúť čisté teplo pohodlne a jednoducho, pretože prevádzka s elektrickou energiou z obnoviteľných zdrojov nespôsobuje žiadne emisie CO2: Takto vidí Dimplex vykurovanie budúcnosti.

Maximálny výkon 2000
Počet prevádzkových stupňov3
Farbabiela
SmartNie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať