Sada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss Collection

Sada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss Collection

Cena:
59,99 € s DPH
49,99 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Berlingerhaus BH-6072
EAN
5999056790780

Sada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss CollectionSada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss Collection


Sada panvíc Berlingerhaus BH-6072 Primal Gloss Collection zaujme nielen neprehliadnuteľným moderným dizajnom, ale predovšetkým svojimi jedinečnými vlastnosťami. Doménou tejto sady je 3-vrstvový nepriľnavý titánový povrch charakteristický svojou dokonalou nepriľnavosťou, žiadne potraviny sa nepripaľujú a vďaka tomu sa kastróly aj panvice veľmi ľahko čistia. Materiál, z ktorého je panvica vyrobená rovnomerne a rýchlo rozvádza teplo po celom dne panvice. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie a dokonca je aj vhodná na zapekanie v rúre do maximálnej teploty 160 °C.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvíc: 20 cm, 24 cm, 28 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodná na zapekanie v rúre do maximálnej teploty 160 °C
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s titánovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý titánový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: čierna, zelená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

Priemery20, 24, 28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaZelená/čierna
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceUniverzálna
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať