Sada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy Edition

Sada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy Edition

Cena:
64,99 € s DPH
54,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Berlingerhaus BH-1668
EAN
5999056784819

Sada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy EditionSada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy Edition


Sada panvíc Berlingerhaus BH-1668 Metallic Burgundy Edition je vynikajúca na prípravu rýchlych raňajkových a olovrantových minutiek, obedových príloh a hlavných chodov. Či už opekáte mäso na prírodno, huby, pečiete volské oká alebo smažíte praženicu s cibuľkou výsledok vašej práce bude vždy majstrovský. Materiál, z ktorého sú panvice vyrobené rovnomerne a rýchlo rozvádza teplo po celom dne panvíc. Súčasťou balenia je aj grilovacia platňa, ktorú možno použiť na šporáku aj v rúre. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Panvice sú z vnútornej strany upravené trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panviciach nič nepripáli ani neprihorí. Čistia sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvice sú taktiež vhodné do umývačky riadu a používajú sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotné panvice posúvajú kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvíc: 22 cm, 26 cm
Grilovacia platňa: 23 x 36 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

 

 

 

Priemery22, 26
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaČervená
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceUniverzálna
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumentyMohlo by Vás zaujímať