Ryžovar Mesko MS 6411

Cena:
54,99 € s DPH
45,82 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Mesko MS6411
EAN
5902934838894

Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411Ryžovar Mesko MS 6411


Ryža je skvelým doplnkom a základom mnohých jedál. Najlepšia je dokonale varená - nie príliš mäkká, ale nie ani príliš tvrdá. Varný hrniec na ryžu vám umožní dosiahnuť požadovaný výsledok veľmi ľahko. Ryžovar Mesko MS6411 má okrem varenia aj schopnosť udržiavať teplotu - čo je užitočné najmä vtedy, keď musíte chvíľu čakať na servírovanie alebo na dovarenie iných prísad. Vďaka diódam na kryte zariadenia vieme, v akom štádiu je v súčasnosti varenie. Je to obrovská pomoc pre každého kuchára! Ryžu si môžete pripraviť o niečo skôr a čakať na hostí alebo súčasne pripraviť zvyšné ingrediencie svojho obľúbeného jedla.
Ryžovar je vybavený odnímateľnou vnútornou nádobou s objemom 1,5 litra, ktorú môžete použiť aj na servírovanie. Má bezpečnostné veko s otvorom na vypustenie pary a protišmykovými nožičkami, ktoré ovplyvňujú pohodlie jeho použitia. Na displeji okrem indikátorov informujúcich o stupni varenia je k dispozícii vypínač, ktorý umožňuje rýchle zapnutie/vypnutie hrnca. Klasický vzhľad z neho robí výnimočný doplnok do vašej kuchyne. Sada navyše obsahuje odmerku a lyžicu na miešanie.

Charakteristika a technické údaje:
Príkon: nom. 500W, max. 100W
Tepelne odolné puzdro
Vyberateľná vnútorná nádoba
2 funkcie: varenie a udržiavanie teploty
Bezpečnostné veko s otvorom na vypúšťanie pary
Protišmykové gumené nožičky
Obsahuje: odmerku, plastovú lyžičku
Rozmery nádoby: výška 11cm, priemer 21,2cm
Kapacita: 1,5l

Varenie dokonale tvrdej a mäkkej ryže nie je také ľahké! Ryžovar nám pomôže pripraviť ju bez toho, aby sme si museli strážiť čas a plameň na sporáku. Tepelne odolný plášť vám umožní postaviť ryžovar na kuchynskú linku a pričom nebude potrebné udržovať neustály dohľad. Najväčšou výhodou tohto ryžovaru je však kombinácia dvoch funkcií. Profesionálny hrniec MS6411 nielen varí ryžu, ale po uvarení ju aj udrží v teple!
Elegantný vzhľad z neho robí zaujímavý doplnok kuchynského dekoru. Okrem toho sada obsahuje aj odmerku na odmeranie množstva ryže a lyžičku na jej nasypanie a premiešanie. Potrebujete už iba ryžu, elektrinu a dobrý recept!

Typ hrnca na ryžu
Funkcie elektrického hrnca varenie
Objem l1,5
Nastaviteľná teplotaNie
Udržiavanie teplotyÁno
Funkcia automatického vypnutiaVýrobca neuvádza
DisplejNie
Výkon1000
Farbanerez/čierna
ČasovačNie
Oneskorený štart Nie
Nádoba na ryžu áno
Počet varných nádob 1
SmartNie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať