Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040

Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040

Cena:
39,99 € s DPH
33,33 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TKG JK1040
EAN
5413346335319

Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040Rýchlovarná kanvica TKG JK 1040


Unikátna kombinácia sklenenej kanvice a možnosti nastavenia teploty – to je nová rýchlovarná kanvica TKG JK 1040 od Team Kalorik Group. Elegantná bezdrôtová kanvica s kapacitou 1,7 litra a výkonom 2000 W s automatickým vypnutím a ochranou proti prehriatiu je presne to, čo potrebujete pri varení kávy alebo čaju. Disponuje LED displejom a digitálnym nastavením teploty v rozmedzí od 40 do 100 °C, s prepínaním už po 1°C , čo umožňuje pripraviť tie najlepšie čaje a kávy. Funkcia Keep warm udržiava teplotu vody, takže nie je nutné vodu opätovne nechať zovrieť. Mimoriadne elegantná kombinácia skla a nerezu robí túto rýchlovarnú kanvicu od spoločnosti Team Kalorik Group z Belgicka vhodným adeptom do každej modernej kuchyne. Krásne podsvietenie vody v kanvici počas varenia Vám pripraví vizuálny zážitok. Komfort pri používaní zabezpečuje ešte samovysúvací poklop, ochrana proti prehriatiu, a vyberateľný filter. Nechajte sa očariť moderným tvarom kanvice a kombináciou nerezu, skla a čierno rukoväte.

Charakteristika a technické údaje:

 • sklenená kanvica s nádherným dizajnom a s nastavením teploty vypnutia
 • praktický LED displej s nastavením teploty
 • objem 1,7 l s filtrom
 • ukazovateľ hladiny vody
 • 360° otočný podstavec
 • veko s uzatváracou funkciou a patentným otváraním
 • skrytá špirála z nerez ocele
 • nádoba z bezpečnostného skla
 • odnímateľný a umývateľný filter
 • automatické vypnutie
 • úložný priestor na kábel
 • iluminátor
 • ochrana proti vareniu na sucho
 • 2000 W
   

Rýchlo horúca alebo vriaca voda - v závislosti od vašich preferencií!

Presné, jednoduché a rýchle nastavenie teploty

Táto kanvica je najmodernejšou technológiou : ovládací panel v rukoväti s podsvieteným digitálnym displejom vám umožňuje zvoliť ideálnu teplotu pre váš horúci nápoj od 40 do 100 °C v presných krokoch po 5 °C. Počas procesu ohrevu sa na displeji zobrazuje aktuálna teplota vody v reálnom čase. Akonáhle sa dosiahne požadovaná teplota, kanvica sa automaticky vypne a upozorní vás na to zvukový signál. Táto funkcia je užitočná najmä pri čaji, aby sa mohla rozvinúť plná vôňa a chuť tohto lahodného nápoja. Ideálna teplota pre biely čaj je 60 až 65 ° C, pre zelený čaj 70 až 85 ° C a pre čierny čaj a niektoré bylinkové čaje až 100 ° C. Pre instantné nápoje, napríklad instantnú kávu, suché polievky atď. ., je ideálna teplota vody 90°C.

Moderný a sofistikovaný dizajn

Puzdro kanvice TKG JK 1040 je vyrobené z extrémne tepelne odolného, tvrdeného skla. Tento klasický, no moderný dizajn s prvkami z nehrdzavejúcej ocele sa hodí do každej kuchyne. Sklo je neprekonateľné aj z hľadiska bezpečnosti potravín. Zaručuje nádobu 100% bez BPA a zabraňuje kontaktu vody s plastom počas ohrevu.

Úspora energie

Kanvica TKG JK 1040 pomáha šetriť energiu. Jej presná regulácia teploty zaisťuje, že sa voda ohreje len na požadovanú teplotu a neplytvá prebytočnou energiou. Sklenená nádoba navyše uľahčuje meranie množstva vody, ktorú naplníte – až 8 šálok (1,7 l) – ale naplníte a zohrejete len toľko, koľko skutočne potrebujete.

Originálny a moderný vzhľad

Táto kanvica skutočne upúta pozornosť a prináša moderný, ale zároveň klasický dizajn do každej kuchyne! Puzdro je vyrobené zo skla s vysokokvalitnými prvkami z nehrdzavejúcej ocele. Vstavané vykurovacie teleso z nehrdzavejúcej ocele je obklopené modrým LED svetelným prstencom, ktorý sa rozsvieti automaticky, keď sa začne proces varenia. Svetlo rozžiari vodu, čo je nielen praktické, ale aj krásne.

Veľa praktických detailov

Kanvica TKG JK 1040 má nielen výnimočne krásny dizajn, ale aj množstvo praktických funkcií: krok za krokom nastavenie presnej teploty, veko s automatickým otváraním jednou rukou pomocou špeciálneho tlačidla, vyberateľný a umývateľný filter pevných častíc na výlevke, 30-minútovú funkciu udržiavania teploty, diskrétny indikátor vody na kryte, ktorý vám presne ukáže, koľko vody je v kanvici. Bezrizikovú prevádzku navyše zabezpečujú bezpečnostné prvky, ako je ochrana proti varu nasucho a ochrana proti prehriatiu.

 

Rýchlo horúca alebo vriaca voda - v závislosti od vašich preferencií!

Vaše výhody:

· Kapacita: 1,7L
· Priehľadný sklenený džbán
· Modrý LED krúžok indikátora napájania
· Nastaviteľná teplota po 5° C (40 – 100°C)
· Podsvietený LED displej
· Veko s tlačidlom automatického otvárania
· Skryté vykurovacie teleso z nehrdzavejúcej ocele
· Ochrana proti varu na sucho
· Odnímateľný filter vodného kameňa
· Indikátor hladiny vody
· Automatické vypnutie so zvukovým signálom
· Úložný priestor pre kábel
· Protišmykové nožičky
 • Výkon: 2200 W

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objem l1,7
Materiál nádoby sklo
TermoreguláciaÁno
Udržiavanie teplotyÁno
AlarmNO
Vodoznak Áno
Typ filtravyberateľný
Kontrola prevádzky Áno
Skrytá špirála Áno
Farbanerez/čierna
Výkon2000
SmartNie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať