Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282

Cena:
42,96 € s DPH
35,80 € bez DPH
Ušetríte
25 % / 14,03 €
Pôvodná cena
56,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD1282
EAN
5903887803199

Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282Rýchlovarná kanvica Adler AD 1282


Veľká rýchlovarná kanvica Adler AD1282 umožňuje vďaka výkonu 2200 W efektívne uvariť vodu na čaj až pre 6-7 osôb súčasne. Vybavená je prehľadným ukazovateľom hladiny vody a bezpečnostným kontrolným systémom STRIX. Poistka vám tiež zabráni zapnúť prázdnu kanvicu, čím šetrí energiu a zaistí vašu bezpečnosť. Zariadenie má základňu otočnú o 360 ° vyrobenú z nehrdzavejúcej ocele. Kanvica sa vyznačujú aj originálnym skleneným dizajnom, ktorý poteší každého.

Kuchynské spotrebiče sú dôležitým zariadením, ktoré po vzhľadovej stránke prechádza mnohými zmenami. Napríklad rýchlovarné kanvice dnes pripomínajú skutočné umelecké diela. Dobre sa darí móde zariadení štylizovaných ako produkty používané v minulosti, no vybavené najnovšími technologickými riešeniami. Preto sa oplatí zaujímať o sklenenú kanvicu Adler AD1282. Ide o kombináciu retro dizajnu a moderných materiálov ako sklo a oceľ, ktorá zapadne do každej kuchyne.

Charakteristika a technické údaje:
Bezpečnostný riadiaci systém STRIX
Klasický dizajn v modernom prevedení
LED podsvietenie počas varenia
Maximálna kapacita: 1,5 litra
Minimálna kapacita: 0,5 litra
Základňa otočná o 360° vyrobená z nehrdzavejúcej ocele
Ľahko čistiteľné ploché vykurovacie teleso
Indikátor hladiny vody so stupnicou
Nerezové vykurovacie teleso
Puzdro zo skla a nerezovej ocele
Odnímateľné veko z nehrdzavejúcej ocele
Automatické vypnutie po prevarení vody
Ochrana proti varu bez vody
Tepelná poistka
Úložný priestor pre napájací kábel
Výkon: 1850 – 2200 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Rozmery produktu: 22 x 19 x 26,5 cm
Hmotnosť produktu: 1,23 kg
Dĺžka napájacieho kábla: 75 cm

V dnešnej dobe si ako nástroj na varenie vody na kávu a čaj často vyberáme rýchlovarnú kanvicu. Keďže ide o vybavenie, ktoré je vždy na očiach, často hľadáme modely, ktoré sa hodia do kuchynského dekoru. Aranžmán chceme doplniť zaujímavo vyzerajúcimi článkami. Produkt Adler AD1282 poteší ľudí, ktorí majú radi objemné čajníky s výlevkou, no hľadajú niečo modernejšie.
Sklenené steny a LED osvetlenie počas varenia vytvárajú skutočnú podívanú farieb v kuchyni. Dizajn pripomínajúci kanvicu našej babičky zároveň dodá čaro miestu, kde pripravujeme nápoje pre rodinu a hostí. Základňa otočná o 360° vyrobená z nehrdzavejúcej ocele je nielen odolná, ale vďaka nej je kanvica vhodná pre pravákov aj ľavákov. Priehľadný indikátor vody vám umožní kontrolovať, či je vnútri bezpečné množstvo vody. Ploché vykurovacie teleso z nehrdzavejúcej ocele sa zase ľahko čistí aj od vodného kameňa, zatiaľ čo odnímateľné oceľové veko uľahčuje nalievanie vody. Pri hľadaní rýchlovarnej kanvice do kuchyne sa oplatí pozrieť si práve tento model.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Objem l1,5
Materiál nádoby sklo
TermoreguláciaNie
Udržiavanie teplotyNie
AlarmNO
Vodoznak Áno
Typ filtratrvalý
Kontrola prevádzky Áno
Skrytá špirála Áno
Farbanerezová
Výkon2200
SmartNie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať