Robotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRO

Robotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRO

Cena:
549,99 € s DPH
458,33 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
ETA622990000
EAN
8590393341351

Robotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRORobotický vysávač 4v1 ETA 622990000 MASTER II PRO


Výkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Master 4 v 1 sa o kompletné upratovanie domácnosti postará za vás. ETA Master II podlahu vysaje, vytrie a pomocou UV lampy aj vydezinfikuje. Oblasti upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácii ETA SMART, v ktorej nájdete množstvo ďalších funkcií a možností vysávača.

Extra výkon, ktorý vás prekvapí
Vysoký výkon zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač zvládne upratovať až 230 minút! Pokiaľ robot upratovanie predsa len nestihne, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabíjanie vysávača trvá 4-6 hodín.

Vysoký sací výkon je sprevádzaný trojnásobnou filtráciou s kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku do ovzdušia aj tým najmenším čiastočkám.

Dokovacia stanica s odsávaním
Zabudnite na upratovanie až na niekoľko týždňov! Robotický vysávač ETA Master II PRO si všetky nečistoty, ktoré pri upratovaní nazbiera, vysype do zbernej nádoby s vreckom s objemom 3 litre - zásobník na nečistoty tak do neho vysype až 10x a vám tak odpadá starosť s čistením až na niekoľko týždňov.

U vás doma sa nestratí
Robotický vysávač ETA Master II je vybavený inteligentnou laserovou navigáciou, vďaka ktorej zmapuje miestnosť v celých 360°. Upratovanie je tak dôkladnejšie a efektívnejšie ako pri predchádzajúcich typoch navigácie. Vysávač si pamätá upratané miesta a vy si tak môžete byť istí, že žiadne miestečko nevynechá a nikam nepôjde dvakrát. V aplikácii ETA SMART ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie.

Vyhne sa kobercom
Máte doma parkety aj koberce? Potom si ETA Master II zamilujete. Pri nabehnutí na koberec automaticky zvýši výkon a vysaje tak prach a nečistoty oveľa efektívnejšie. Pri mopovaní navyše nie je potrebné nastavovať kvôli kobercu zakázané zóny navyše - kobercu sa perfektne vyhne a vytrie len tam, kde má.

Automatické zvýšenie výkonu okrem na kobercoch vysávač aktivuje aj pri väčšom znečistení, upratovanie tak bude naozaj kompletné.

Budete si rozumieť
Pre lepšiu komunikáciu je ETA Master vybavený hlasovým sprievodom. Môžete si zvoliť, či spolu chcete hovoriť po česky alebo anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť.

Majster upratovania
Robotický vysávač ETA Master sa nezľakne žiadne upratovacie výzvy. Na upratovanie je vybavený niekoľkými rôznymi kefami a mopovacím nástavcom riadeným elektronicky. Navyše má vysávač zabudovanú UV lampu, ktorá povýši upratovanie zase na vyššiu úroveň.

Všetky nečistoty zbiera do extra veľkého zásobníka na nečistoty s objemom 600 ml. Zásobník je možné veľmi ľahko vybrať a nečistoty môžete jednoducho vysypať do bežného odpadkového koša.

- Hybridná kefa HARD BRUSH, je tvorená kombináciou lamiel a štetín. Táto kefa sa účinne stará o dlažbu, parkety a ďalšie tvrdé podlahy, nezľakne sa však ani vysávanie kobercov (výška vlasu do 1 cm). ETA Master si udržuje vysoký sací výkon po celú dobu upratovania.
- Jemnú kefu SOFT BRUSH s extra jemnými chĺpkami využijete na chúlostivé podlahy alebo na zber jemného prachu, srsti a vlasov.
- Gumová lamelová kefa MOP BRUSH je určená pre všetky typy tvrdých podláh. Účinne tiež zbiera vlasy a je vhodný aj na mopovanie.
- Bočné kefky účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Master sa tak postará o skutočne dôkladné upratovanie.

Vysatú podlahu ETA Master na záver aj vytrie. Po nasadení mopovacieho nástavca a nádržky na vodu dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácii si vďaka funkcii elektronického mopovania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania danému povrchu alebo znečisteniu a mopovanie je tak oveľa efektívnejšie. Na jedno naplnenie dokáže ETA Master II vytrieť plochu o veľkosti až 40 m2.

Vďaka svojej kompaktnej výške 9,7 cm zvládne upratať aj pod nižším nábytkom. Na podlahe ho držia odolné kolieska s pohonom, ktoré veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm a koberce do výšky vlasu 1 cm.

Ideálne pre poschodové domy
Robotický vysávač ETA Master II s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná. Funkcia viacposchodového mapovania mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodové domy. Jednotlivé miestnosti si môžete v mape aj pomenovať.
Mapu si vysávač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miestnosti iba naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. V každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť aj nastaviť rôzne režimy upratovania.

Charakteristika a technické údaje:

 • akumulátor 14,4 V Li-ion, 5200 mAh
 • výdrž akumulátora 230 min.
 • doba nabíjania cca 4 - 5 hod.
 • vysáva, odsáva, mopuje
 • UV svetlo
 • externá odsávacia jednotka s 3 l vreckom
 • elektronický mop 230/210 ml
 • laserové navádzanie
 • ovládanie pomocou Smart aplikácie ETA SMART
 • 4 úrovne sania
 • 3 úrovne mopovania
 • Y mopovanie
 • DIGITAL Motor
 • senzory pre bezdotykové rozpoznanie prekážok, šetrný pohyb v miestnosti a proti pádu zo schodov
 • trojnásobná filtrácia v kombinácii s kvalitným HEPA filtrom
 • hlučnosť 73 dB(A)
 • PRÍSLUŠENSTVO: 3 kefy (JEMNÁ - na chúlostivé podlahy, pet hair a vlasy, LAMELOVÁ - na vlasy, tvrdé podlahy a mopovanie, HYBRIDNÁ - na tvrdé podlahy, na koberce a mopovanie), 2 + 2 bočné kefky, nadstavec na mopovanie, 1 + 1 mopovacia textília, 1 + 1 HEPA filter, 1 + 1 vrecko, nabíjacia základňa s odpadovou nádobou, diaľkový ovládač, čistiaca kefka
 • farba: čierna
 • SMART APLIKÁCIA ETA SMARTPovýšte upratovanie na novú úroveň a využite aplikáciu ETA SMART. Robotický vysávač je možné ovládať aj manuálne pomocou diaľkového ovládača. Bez aplikácie je však k dispozícii iba automatické upratovanie, v ktorom vysávač systematicky uprace celý priestor a lokálne upratovanie, kedy sa vysávač pri upratovaní pohybuje vo štvorci 1,5 x 1,5 m. Po dokončení oboch režimov sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice. Pokiaľ sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.

S chytrou aplikáciou môžete nielen vysávač ovládať pohodlne pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v slovenčine, budete si tak skvele rozumieť. S chytrou aplikáciou bude upratovanie hračka!

Okrem ďalších možností upratovania si môžete v aplikácii nastaviť aj ideálny sací výkon vysávača, kde môžete prepínať medzi 4 úrovňami. Nižší sací výkon využijete pri vysávaní chúlostivých podláh a povrchov, pri vysávaní kobercov zasa sací výkon skúste zvýšiť.

Medzi jednotlivými intenzitami môžete prepínať aj v rámci funkcie mopovania. Tu sa môžete vybrať z 3 úrovní intenzity podľa aktuálneho znečistenia.

Aplikácia vás upozorní aj na nutnosť výmeny jednotlivých častí vysávača a ovládať ho môžete aj mimo domácnosti – nechajte ho upratovať, zatiaľ čo ste v práci alebo na výlete a vráťte sa do čistého!

Kompatibilita
- Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sietí.
- Operačné systémy Android 6.0 a vyššie, iOS 11.0 a vyššie.
- Aplikácia ETA SMART zadarmo na stiahnutie z Google Play alebo App Store.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať