Retro rádio Camry CR 1188

Retro rádio Camry CR 1188

Cena:
119,99 € s DPH
99,99 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Camry CR1188
EAN
5903887800099

Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188Retro rádio Camry CR 1188


Retro rádio Camry CR 1188 je štýlový prijímač s dušou, ktorý krásne doplní usporiadanie spálne, obývacej izby alebo kancelárie. Prijímač umožňuje počúvať FM a AM rádio, takže každý môže počúvať svoju obľúbenú stanicu bez ohľadu na frekvenciu, na ktorej prijíma. Vďaka USB portu a možnosti Bluetooth k rádiu môžete pripojiť aj ďalšie zdroje s vašimi obľúbenými skladbami.
Zariadenia a prístroje štylizované ako staré predmety dennej potreby neustále vzbudzujú náš záujem. Rádio, ktoré vyzerá, že bolo presunuté v čase z police našej starej mamy, je jednou z najvyhľadávanejších vychytávok. Hodí sa do staromódnej spálne, obývacej izby s nábytkom v štýle tých z inej éry alebo do elegantnej kancelárie, ktorá oceňuje kvalitu vybavenia. Štýlové drevené puzdro so zaoblenými tvarmi je doplnené o old school gombíky a stupnicu. Drevená povrchová úprava a štýlový dizajn by nás nemali miasť, pretože rádio je vo vnútri čo najmodernejšie. Rádio nezaberá veľa miesta, takže sa zmestí na poličku, okenný parapet alebo na kuchynskú linku, čím nám spríjemní každodenné povinnosti. Moderná technológia v starom balení!

Charakteristika a technické údaje:
FM rádio
AM rádio
Bluetooth
USB
Stereo 2x5 W

Rozmery: 43.5cm x 34cm x 33cm
Drevená povrchová úprava

Hudba vraj zmierňuje mravy z určitého dôvodu. V časoch stresu, úzkosti hľadáme oddych v piesňach našich obľúbených interpretov. Jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť ich správny zdroj, je investícia do retro rádia Camry CR 1188. Jedná sa o štýlový prijímač s dušou, ktorý krásne doplní usporiadanie spálne, obývacej izby alebo kancelárie.
Prijímač umožňuje počúvať FM a AM rádio, takže každý môže počúvať svoju obľúbenú stanicu bez ohľadu na frekvenciu, na ktorej prijíma. Vďaka USB portu a možnosti Bluetooth k nemu môžeme pripojiť aj ďalšie zdroje s vašimi obľúbenými skladbami. Rádio je tiež intuitívne použiteľné. Na prednej strane nájdete gombík ovládania hlasitosti, gombík ladenia, tlačidlá AM/FM, ako aj tlačidlo na prepínanie medzi rádiom a Bluetooth. Na zadnej strane máte tlačidlo napájania, USB zapnutie / vypnutie, pretáčanie dozadu a preskakovanie, prehrávanie a pozastavenie alebo preskakovanie skladieb dopredu. K dispozícii je tiež kontrolka, ktorá označuje, že zariadenie je zapnuté a že je funkcia Bluetooth zapnutá. Je to prijímač odporúčaný pre milovníkov hudby, ktorí oceňujú vysoko kvalitné spracovanie rádia, jeho zaujímavý dizajn a kombináciu tradičných a inovatívnych riešení.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Retro dizajn áno
Farbajelša
DAB tuner NO
Ladenie analógové
Výstup pre slúchadlá NO
Internetové rádio Nie
Počet predvolieb 0
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať