Retro rádio Adler AD 1187

Retro rádio Adler AD 1187

Cena:
114,99 € s DPH
95,82 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Adler AD1187
EAN
5903887800075

Retro rádio Adler AD 1187Retro rádio Adler AD 1187Retro rádio Adler AD 1187Retro rádio Adler AD 1187Retro rádio Adler AD 1187Retro rádio Adler AD 1187Retro rádio Adler AD 1187


Dnes môžeme vybavenie našich apartmánov doplniť štýlovým retro rádiom Adler AD1187 odkazujúcim na starú dobu. Je to dokonalý produkt pre milovníkov hudby, ale aj pre zaujímavé a originálne dekorácie izieb. Tento štýl a dizajn bude dobre vyzerať takmer v každej miestnosti. AD 1187 je multifunkčné rádio, pretože môžete nastaviť čas a použiť ho ako budík. Zariadenie má pamäť 30 staníc a je vybavené technológiou Bluetooth 5.0.
Retro rádio Adler AD1187 ponúka krištáľovo čistý zvuk, ktorý vám umožní vychutnať si jednu z vašich obľúbených rozhlasových staníc. Môžete uložiť až 30 staníc, takže každý z rodiny môže počúvať vybrané vysielania a správy. Rádio je tiež vybavené slúchadlovým výstupom, ktorý umožňuje počúvať programy večer alebo v noci, keď už ostatní členovia domácnosti spia a nechceme ich rušiť. Štýlové puzdro, tlačidlá a gombíky zapadajú do aranžmán podľa starých čias a módy, ale tiež zvýraznia moderný vzhľad obývacej izby alebo kancelárie.

Charakteristika a technické údaje:
FM rádio: 87,50 - 108,00 MHz
Bluetooth V 5.0
Prehrávanie USB
Stereo
AUX
Tónová voľba
Hodiny
Alarm
Časovač vypnutia až 90 minút
Pamäť pre 30 staníc
Slúchadlový výstup
Displej LCD
Rozmery zariadenia: 30 x 14 x 21 cm
Hmotnosť: 2,83 kg
Výkon: 2 x 5 W

Asi každému z nás chýbajú staré modely prístrojov, ktoré si tak dobre pamätáme zo salónov našich babičiek. Dobre si pamätáme ich štýl, ale aj odolnosť a životnosť. Dnes môžeme zloženie našich apartmánov doplniť štýlovým retro rádiom Adler AD 1187, ktoré pripomína starú dobu. Je to dokonalý produkt pre všetkých fanúšikov hudby, ale aj pre záujemcov o originálne dekorácie miestností.
Adler AD 1187 je multifunkčné rádio, pretože na ňom môžete nastaviť čas a použiť ho ako budík. Ušetrí veľa miesta a okrem toho, kto by nechcel, aby ho prebudila jeho obľúbená hudba? LCD displej s oranžovým pozadím je zaujímavým príkladom kombinácie starého s novým, taktiež uľahčuje ovládanie činnosti. K rádiu môžete tiež pripojiť externé zariadenia s hudobnými súbormi pomocou USB, vstupu AUX alebo prípadne funkcie Bluetooth. Takto môžete počúvať svoje obľúbené skladby takmer za každých podmienok. Je to tiež perfektný produkt pre všetkých, ktorí radi počúvajú hudbu pred spaním, ale majú strach nechať v noci zapnuté rádio. Zariadenie je vybavené funkciou automatického vypínania po 90 minútach, čo je skutočne veľká vymoženosť.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Retro dizajn áno
Farbajelša
DAB tuner NO
Ladenie digitálne
Výstup pre slúchadlá YES
Internetové rádio Nie
Počet predvolieb 30
Šírka cm30
Hĺbka cm14
Výška cm21
Hmotnosť kg2,83
Nabíjacia batéria NO
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať