Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10

Cena:
24,99 € s DPH
20,82 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER BR10
EAN
4211125603182

Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10Prístroj na liečenie uštipnutí hmyzom BEURER BR 10


Či už cestujete, idete na turistiku, ste na rybačke, cvičíte alebo počas každodenného života – dotieravé komáre a iný hmyz vás môžu poštípať kdekoľvek. S praktickým prístrojom na liečenie uštipnutí BEURER BR10 na závesnej karabínke je prvá pomoc proti svrbeniu vždy po ruke. Jednoducho podržte prístroj na rane po uhryznutí po dobu 3 sekúnd a svrbenie sa uvoľní. Vďaka rýchlemu zahrievaniu sa výrazne urýchli aj liečebný proces. Praktická, nenápadná a účinná pomôcka pre každý letný deň!

Charakteristika a technické údaje:
Extra malé prevedenie s karabínkou
Na ošetrenie po uhryznutí/bodnutí hmyzom
Pomáha predchádzať svrbeniu a opuchu
Vhodné aj v tehotenstve, pretože neobsahuje žiadne chemické prísady
Teplo urýchľuje hojenie
Keramická výhrevná doštička s rýchlym zahrievaním
3-sekundový program – aj pre citlivú pokožku
Zdravotnícka pomôcka
2 x 1,5 V AAA batéria v balení
Hmotnosť produktu: cca. 44,5 g (bez batérií)
Rozmery produktu (D x Š x V): 8,6 x 3,5 x 2,5 cm
CE: áno
Záruka: 5 rokov

Zdravotnícka pomôcka BR10 od nemeckého špecialistu Beurer vyniká moderným a praktickým dizajnom, ktorý je dokonale prispôsobený použitiu. Bielkoviny, ktoré spôsobujú svrbenie, môžu byť zničené cieleným vystavením teplote v postihnutej oblasti. Svrbenie môže zmiznúť, príznaky sa zlepšia, proces hojenia je rýchlejší a príjemnejší.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať