Ponorný mixér ETA 105690000 TASSO

Ponorný mixér ETA 105690000 TASSO

Cena:
31,99 € s DPH
26,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
ETA105690000
EAN
8590393253944

Ponorný mixér ETA 105690000 TASSOPonorný mixér ETA 105690000 TASSOPonorný mixér ETA 105690000 TASSOPonorný mixér ETA 105690000 TASSO


Pokiaľ trávite v kuchyni veľa času a varenie je vaším koníčkom, určite potrebujete do výbavy ponorný mixér, bez ktorého by ste nepripravili svoju obľúbenú sviečkovú alebo paradajkovú omáčku. Štíhly ponorný mixér ETA Tasso 1056 90000 vám bude tým pravým pomocníkom. Uľahčite si prácu v kuchyni a pusťte sa do práce.
Výrobok je vybavený veľmi výkonným jednosmerným DC motorom s príkonom 600 W, ktorý umožňuje účinné mixovanie všetkých najrôznejších druhov surovín. Veľmi ostré nerezové nože tyčového mixéra pripravia tie najjemnejšie omáčky, chutné polievky, rozmixujú zeleninu, mäkké ovocie, či detské pokrmy a ďalšie kulinárske pochutiny. Mixér sa môže pýšiť rýchlym uchytením príslušenstva nacvaknutím „Fast lock“, vďaka ktorému bude manipulácia a obsluha s prístrojom úplne jednoduchá a veľmi rýchla. Žiadne zložité skrutkovanie.
Dôkladné a rýchle premiešanie, sekanie a mixovanie všetkých vložených potravín má na svedomí plynulá regulácia otáčok umožňujúca optimálne nastavenie šiestich rýchlostí podľa potreby. Vyberte si sami podľa druhu pokrmu, aký rýchlostný stupeň uprednostníte. Reguláciu zvolíte priamo na hornej časti držadla. Tlačidlo TURBO vám ponúkne okamžité zvýšenie výkonu s maximálnymi otáčkami.

Charakteristika a technické údaje:
Veľmi výkonný jednosmerný DC motor s príkonom 600 W
Elegantné plastové prevedenie s nerezovými prvkami
Ergonomický tvar držadla pre komfortnú obsluhu
"Fast lock" - rýchle uchytenie príslušenstva nacvaknutím
Plynulá regulácia otáčok umožňuje optimálne nastavenie rýchlosti podľa potreby
Tlačidlo TURBO pre maximálne otáčky
Veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie a údržba
Svetelná signalizácia prevádzky
Dĺžka napájacieho kábla 1 m
Príslušenstvo: Odnímateľný nerezový tyčový mixér
Počet rýchlostí: 6
Pulzný spínač

Počas niekoľkých desaťročí prítomnosti značky ETA na slovenskom trhu sa táto značka v maximálnej miere udomácnila a stala sa synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti. Komfort mixéra ETA Tasso zaisťuje 1 m dlhý prívodný kábel a štíhly ergonomický tvar držadla prispôsobený pre každodennú prácu s mixérom. Úžasne padne do ruky a obsluha bude nadmieru pohodlná. Praktické plastové prevedenie s nerezovými prvkami poskytuje ľahké záverečné čistenie a umývanie. Telo mixéra ETA Tasso 1056 90000 utrite vlhkou handričkou a následne ho utrite do sucha. Nástavec opláchnite pod čistou tečúcou vodou

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať