Pomalý odšťavovač TKG FE 2000I

Pomalý odšťavovač TKG FE 2000I

Cena:
229,99 € s DPH
191,66 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TKG FE2000I
EAN
5413346337658

Pomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000IPomalý odšťavovač TKG FE 2000I


Nízkootáčkový odšťavovač TKG FE 2000 – pomalé odšťavovanie aj celých plodov!

Novinka na trhu s veľkým plniacim otvorom.
Nová generácia odšťavovačov s nízkou rýchlosťou FE2000I s veľkým vstupným otvorom a asynchrónnym motorom, vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, je vybavená radom inovatívnych riešení. Široký vstupný otvor, ktorý pojme celé ovocie alebo zeleninu a druhý úzky otvor na nasekané potraviny.

Vďaka nízkym otáčkam odšťavovača je šťava hustejšia a zdravšia ako u odstredivých odšťavovačov. Inovatívny spôsob odšťavovania nevytvára teplo, a tým všetky cenné látky a vitamíny zostávajú v šťave. Pomalá rotácia skrutky nemá vplyv na bunkovú štruktúru ovocia a zeleniny. Pri použití tejto metódy zostáva v šťave maximálnej možné množstvo vitamínov a potravinových polyfenolických látok.

100% džús JUICE
Počas procesu sa odšťavuje predovšetkým šťava s malým množstvom buničiny, to je presne to, čo od dobrého odšťavovača vyžadujeme.
Jedná sa o zariadenie, ktoré patrí do skupiny zvislých extrudérov - závitovkový hriadeľ je umiestnený vo zvislom smere. U tohto riešenia produkty nevyvíjajú prakticky žiadny tlak – využívajú gravitáciu, vďaka ktorej sa šťava sama dostane do nádoby. Šťava sa vytlačí rýchlo s minimálnym úsilím.


Zdravie predovšetkým!
Dlhší závitovkový hriadeľ vyrobený z vysoko kvalitného plastu odšťaví všetko ovocie. Viacstupňový proces vytláčania pomáha získať viac čerstvej šťavy. Nádoby na šťavu sú zdravotne nezávadné, bez BPA. BPA je organická zlúčenina zo skupiny fenolov. Používa sa na výrobu plastov. Existuje podozrenie, že bisfenol A môže prispievať ku vzniku niektorých chorôb. Znamenie BPA FREE dokazuje, že výrobky neuvoľňujú nebezpečné látky a sú bezpečné pre deti.

Charakteristika a technické parametre:

 • Ideálny na odšťavenie ovocia, zeleniny, byliniek..
 • zachováva pôvodnú chuť, odšťavuje až 80%
 • pri odšťavovaní a strúhaní sa použijú celé plody
 • výkonný, indukčný motor 250W
 • veľký vstupný otvor, rotujúca rýchlosť 45 ot / min
 • bezpečnostný systém ochrany
 • 3 nerezové sítka (vhodné používať pri príprave
 • polievok krémov, džemov a podobne
 • 2 nádoby (pre šťavu a na dužinu)
 • čistiaca kefka, reverzný chod
 • nízka hlučnosť, nízke vibrácie

 

 

 

 

 

 

 

Objavte náš pomalý odšťavovač, inteligentný a zdravý spôsob, ako odomknúť
plný potenciál vitamínov!

 

Vychutnajte si plnú chuť vašich obľúbených ovocných a zeleninových štiav...

Tento odšťavovač nie je len pútačom pozornosti v kuchyni, ale rýchlo sa stane nenahraditeľným spojencom pre zdravú výživu rodiny. Jeho použitie je obzvlášť pohodlné a má veľký plniaci otvor odolný proti prevrhnutiu, do ktorého môžete jednoducho vkladať celé kúsky ovocia, ako sú jablká alebo hrušky. Do otvoru sa zmestia všetky kúsky ovocia a zeleniny s priemerom do 7,5 cm.

 

... pri zachovaní ich nutričných vlastností!

TKG FE 2000 I je vybavený kvalitným a výnimočne tichým indukčným motorom. To znamená vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Výkonný motor umožňuje extrémne nízke otáčky pri plnom výkone: menej ako 45 otáčok za minútu. To umožňuje jemne rozdrviť a odšťaviť jedlo bez ohrievania. Je to dôležité, pretože tento proces zaručuje optimálne zachovanie nutričných hodnôt a dietetických vlastností potravín. Vitamíny, minerály a vláknina prirodzene prítomné v ovocí a zelenine sú zakonzervované a zachované!

Vitamíny môžu byť telu optimálne dodávané len ak je vláknina zo stravy zachovaná ako nosič – to robí TKG FE 2000I mimoriadne cenným. Zdravá výživa, ktorá navyše chutí!

 

Efektívne a funkčné

TKG FE 2000 I je vybavený inovatívnym, integrovaným, automaticky sa otáčajúcim slimákom so škrabkami z mäkkého plastu, takže filter zostáva vždy plne funkčný. Súčasťou balenia sú tri filtračné vložky (jemná, stredná a špeciálna vložka na sekanie ovocnej dužiny). Súčasťou sú aj dva veľké poháre (600 ml) s rukoväťami, zatláčadlo a čistiaca kefka. To stačí pre veľké rodiny alebo na pozvanie priateľov

Pevné a vysoko kvalitné

Pomalý odšťavovač TKG FE 2000 I je vysoko kvalitný spotrebič navrhnutý pre dlhú životnosť. Všetky diely sú pevné. Ťažký nerezový rám je nielen elegantný, ale dodáva odšťavovaču dokonalú stabilitu a vysokú odolnosť proti vibráciám. Spotrebič je mimoriadne tichý a ľahko sa čistí: jednoducho umiestnite jeden z pohárov pod výpust šťavy a nalejte vodu cez otvor na ovocie, pokiaľ je zariadenie zapnuté. Tým sa vypláchne väčšina zvyškov z posledného odšťavovania.

 

Odolný a výkonný indukčný motor

TKG FE 2000 I je vybavený indukčným motorom LONGLIFE s výkonom 250 wattov, ktorý zaručuje spoľahlivé používanie po celé roky.

Spotrebič je vybavený aj funkciou „reverse“. Motor môže bežať v opačnom smere stlačením tlačidla, ak by sa kúsok ovocia alebo zeleniny niekedy zasekol.

 

 

 

 

Objavte náš pomalý odšťavovač, inteligentný a zdravý spôsob, ako odomknúť plný potenciál vitamínov!

Vaše výhody:

· Extrémne nízka rýchlosť otáčania: 45 ot./min
· Vysoko kvalitný indukčný motor
· 2 odtoky na šťavu a dužinu
· Systém proti odkvapkávaniu
· Reverzná funkcia v prípade zaseknutia
· Nízka hlučnosť a vibrácie
· Jednoduché čistenie
· Veľký vchod
· Pevný rám z nehrdzavejúcej ocele
· Výkon: 250 W

 

 

Typ odšťavovača šnekový
Veľkosť plniaceho otvoru 4,3 a 8,5
Objem nádoby na šťavu 1,1
Objem nádoby na dužinu 1,1
Počet rýchlostí1
Počet otáčok za min 45
Farbačierna/biela
DisplejNie
Výkon250
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať