Podlahový ventilátor Bimar VS 58

Podlahový ventilátor Bimar VS 58

Cena:
109,99 € s DPH
91,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Bimar VS58
EAN
8016117023032

Podlahový ventilátor Bimar VS 58Podlahový ventilátor Bimar VS 58Podlahový ventilátor Bimar VS 58Podlahový ventilátor Bimar VS 58


Podlahový ventilátor Bimar VS58 s kovovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu. Tento ventilátor je univerzálny a používanie je jednoduché vďaka 3 nastaveniam rýchlosti a nastaveniu uhla sklonu. Je vybavený stabilnou základňou a motorom s výkonom 100 W.
Pred nami sú horúce a dusné dni. Podlahový ventilátor Bimar VS58 je výkonné zariadenie, ktoré poskytne príjemný závan chladného vzduchu aj v najhorúcejší deň. Je kombináciou tichej práce, efektivity a elegancie.

Charakteristika a technické údaje:
priemer 45 cm
3 rýchlosti
kovová konštrukcia
stabilná základňa
hliníková vrtuľa
nastavenie uhla sklonu 90°
220/230 V, 50 Hz
100 W
hmotnosť 5,1 kg
rozmery produktu 550x540x180 mm

Mobilné podlahové ventilátory Bimar navrhnuté na pohodlné umiestnenie v rôznych prostrediach a situáciách, sú vhodné pre priemyselné a domáce použitie.
Vďaka technickým vlastnostiam a rozmerom zaručujú silný prúd vzduchu vhodný na chladenie veľkých miestností. Vďaka vysokému výkonu sú vhodné do pracovného prostredia. Medzi modelmi sú niektoré kolieskové, s rozprašovaním, iné s batériou, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili pohyb a umožnili ich použitie v rôznych situáciách.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Prevedeniepodlahový
Bez vrtulenie
Oscilácianie
Počet rýchlostí3
Priemer vrtule45
Počet lopatiek 3
ČasovačNie
Diaľkové ovládanieNie
Výkon100
Farbačierna/strieborná
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať