Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100

Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100

Cena:
85,99 € s DPH
71,66 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TEXAS WBG1100
EAN
5714829073194

Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100


Plynový vypaľovač buriny TEXAS WBG 1100 je výkonný plynový horák pre profesionálneho záhradníka alebo pre tých, ktorí chcú plochu bez buriny.
Vďaka veľkej hlavici s otvorom 45 mm je to perfektný horák na burinu na veľkých plochách, či už na príjazdovej ceste, na dláždených cestách, na dvore alebo na chodníku. Zároveň je obzvlášť vhodný a rýchly na odstraňovanie námrazy zo schodov, príjazdových ciest alebo chodníkov v zime.

Teplota plameňa plynového horáka môže dosiahnuť až 1300 °C, takže dokáže rýchlo a efektívne bojovať s burinou, machom a iným nežiaducim porastom na vašich vonkajších plochách.
Pevný vozík je vyrobený z ocele a je možné ho použiť pre všetky bežné typy plynových fliaš s hmotnosťou 5, 10 a 11 kg, ako aj pre oceľové plynové fľaše a ľahké fľaše. S veľkými gumenými kolieskami ho môžete ľahko prepravovať počas, pred aj po použití.

Rúrka horáka je ergonomicky navrhnutá a rukoväť je tvarovaná tak, aby ste mali vždy dobrý a bezpečný úchop, vďaka čomu je rúrka horáka príjemná na dotyk bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Plynový horák sa dodáva s 2 metrovou schválenou plynovou hadicou, elektronickým piezo zapaľovačom a schváleným nastaviteľným regulátorom.
Piezo zapaľovač vydáva iskru, ktorá zapaľuje plyn. Preto na zapálenie vypaľovača buriny nie sú potrebné zápalky ani nič iné. Spotreba plynového horáka je v závislosti od použitej sily až 3480 g/hod.

POZNÁMKA:
Plynová fľaša nie je súčasťou dodávky.
Pri aktivácii piezo zapaľovača stačí otvoriť cca na 1/3 oba regulátory.

VAROVANIE:
Neopatrné používanie horáka na burinu môže spôsobiť požiar. Vždy dávajte pozor, aby pri odchode z miesta nič netlelo. NEPOUŽÍVAJTE plynový horák počas obdobia sucha.

Charakteristika a technické údaje:

  • Šírka balenia: 26 cm
  • Dĺžka balenia: 16 cm
  • Výška balenia: 92 cm
  • Zdroj energie: Plyn

 

 

 

 


TEXAS je 100% dánska rodinná firma, ktorá vyrába záhradnú techniku od roku 1960. Všetko to začalo so záhradnými kultivátormi, no dnes sa sortiment rozšíril na všetky typy motorových záhradných strojov (elektrický, batériový a benzínový pohon). Hrdé tradície sa začali v továrni v Dánskom Odense, kde dodnes sídli. TEXAS vlastní 2 továrne, ktoré vyrábajú väčšinu našich záhradných strojov. To dáva plnú kontrolu nad vývojom, kvalitou a kontrolou, ako aj zodpovednú a modernú výrobu.

 

 


 

 

Príslušenstvo pre pre vypaľovače buriny
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať