Plech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy Edition

Plech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy Edition

Cena:
14,99 € s DPH
12,49 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Berlingerhaus BH-1540A
EAN
5999108444944

Plech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy EditionPlech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy EditionPlech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy EditionPlech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy EditionPlech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy Edition


Plech na pečenie Berlingerhaus BH-1540A Metallic Burgundy Edition patrí do zoznamu často používanej výbavy v kuchyni. Jeho moderné spracovanie ho radí medzi najaktuálnejšie dizajnové modely. Môžete sa spoľahnúť, že pevné prevedenie pekáča s titánovým povrchom cesto nepripáli, rovnomerne do zlatista prepečie a po dopečení sa ľahko oddelí od dna. Pokiaľ pečiete väčšie kusy mäsa, na prikrytie vhodne poslúži ešte jeden pekáč toho istého rozmeru. Mäso je potom uzavreté v tesnej, rozpálenej, akoby piecke, pričom teplo pekáčov s titánovou úpravou rovnomerne sála zo všetkých strán a takto prikryté mäso sa do chrumkava z vrchu zapečie a vnútri zostáva výdatne šťavnaté. Svojím širokým rozmerom je vhodný do všetkých typov rúr. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotný plech na pečenie posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Rozmer plechu: 35 x 27 x 6,5 cm
Vnútorný rozmer: 29 x 24,5 cm
Vhodné na pečenie vo všetkých typoch rúr (do 240 °C)
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: uhlíková oceľ s titánovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý titánový povrch
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

TypFormy a plechy
FarbaČervená
PlechÁno
MateriálOceľ
SúpravaNie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať