Parný generátor ETA129090000 STEAMIO

Parný generátor ETA129090000 STEAMIO

Cena:
105,99 € s DPH
88,32 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
ETA129090000
EAN
8590393325115

Parný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIOParný generátor ETA129090000 STEAMIO


S elegantnou a výkonnou žehličkou ETA Steamio s parným generátorom dosiahnete ohromujúcich výsledkov doslova jedným ťahom. Na hladkú jazdu smerom k perfektne vyžehlenej bielizni je bleskurýchlo pripravená a namiesto nechcených záhybov za sebou zanechá iba dobrý pocit z dokonalej súhry.
Žehlička ETA Steamio je navrhnutá tak, aby sa aj tá najmenšia nechuť k žehleniu razom vyparila. Je vybavená unikátnou žehliacou plochou Eloxium Plus, ktorá vyniká skvelou vodivosťou tepla, optimálnym rozložením teploty po žehliacej ploche, nepriľnavosťou, perfektnou kĺzavosťou a vyššou odolnosťou proti poškrabaniu.
K rýchlemu dosiahnutiu požadovaných výsledkov prispieva vysoký tlak pary (až 5,5 barov) a nastavenie intenzity jej výstupu, ktorá dosahuje až 120 g/min. Parný generátor s integrovaným čerpadlom a veľkorysým zásobníkom na vodu (1,5 l) je navyše pripravený chrliť paru takmer okamžite – za 40 sekúnd od zapnutia sa tak môžete pustiť do práce.
Starosti si pritom nemusíte robiť ani s nastavovaním teploty – technológia OptiCare zaistí optimálnu teplotu vhodnú pre všetky druhy textílií a odevov.
Okrem klasického horizontálneho žehlenia ponúka aj vertikálnu úpravu textílií – oblečenie tak ľahko vyžehlíte priamo na vešiaku. Tvorbu pary je možné tiež vypnúť a využiť možnosť žehlenia na sucho.
Plnou parou k perfektne vyžehlenej bielizni!

Charakteristika a technické údaje:
Unikátna žehliaca plocha Eloxium
Tlak pary až 5,5 barov
Variabilný výstup pary až 120 g/min.
Objem zásobníka na vodu 1,5 l
Možnosť žehlenia na sucho / s naparovaním
Dlhotrvajúci vysoký výkon
Rýchlo - nahrievací parný generátor – za 40 sekúnd pripravený na žehlenie
Integrované čerpadlo
Vďaka jedinečnej technológii OptiCare má systém jedno nastavenie teploty, ktoré sa skvele hodí pre všetky odevy
Bezpečné žehlenie všetkých druhov textílií
Možnosť použitia vody z vodovodu
ANTI CALC zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa
DRIP STOP zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky
Farebná svetelná signalizácia Stand-By, prevádzky, dosiahnutia teploty a Shut off
Zvuková signalizácia
Bezpečnostná elektronika pre automatické vypnutie AUTO - SHUT OFF
Dĺžka prívodnej hadice na paru 1,5 m
Výkyvná vývodka prívodného kábla
Dlhý prívodný kábel 1,9 m pre pohodlnú obsluhu
Tepelne izolačná podložka
2 úrovne nastavenia pary (nízke ECO, max.)
Priestor na uloženie parnej hadice a el. kábla
Protišmykové nožičky zaisťujúce stabilitu
Príkon 2200 W
Farba: tmavo šedá

Žehlička ETA Steamio je vybavená systémom ANTI CALC, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri spotrebiča, čím výrazne predlžuje jej životnosť. Technológia DRIP STOP potom zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody zo žehliacej dosky. O pravidelnú údržbu sa postará praktická funkcia SELF CLEAN.
Tepelne izolačná podložka zaistí bezpečné odkladanie počas prevádzky, rovnako ako protišmykové nožičky, ktoré sa postarajú o stabilitu celého spotrebiča. Pri ukladaní je možné žehličku zaaretovať v parnom generátore pomocou tlačidla. Pre maximálnu bezpečnosť potom nechýba ani funkcia automatického vypnutia AUTO SHUT OFF, ktorá sa aktivuje po 10 minútach nečinnosti.
Prevádzka je sprevádzaná zvukovou a svetelnou signalizáciou – kontrolky vás upozornia na prepnutie do režimu Stand-By, dosiahnutie optimálnej teploty a automatické vypnutie, rovnako ako na nedostatok vody v zásobníku.
K pohodlnej manipulácii prispieva dlhá prívodná hadica a napájací kábel, ktoré je možné následne jednoducho zasunúť do priestoru v parnom generátore. Odnímateľnú nádržku môžete pohodlne plniť pitnou vodou priamo z vodovodu.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty