Parný čistič TKG SFC 2000

Parný čistič TKG SFC 2000

Cena:
119,99 € s DPH
99,99 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
TKG SFC2000
EAN
5413346352422

Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000Parný čistič TKG SFC 2000


Zistite, aké jednoduché a výkonné môže byť čistenie parou!
Výkonný parný čistič TKG SFC 2000 pracuje s tlakom 4 bary (105 g/min) a umožní vám rýchlo a bez námahy vyčistiť a dokonca aj dezinfikovať celý váš domov! Sila pary účinne rozpúšťa odolné škvrny, ako je mastnota a vodný kameň, bez potreby pridania chemikálií alebo zdĺhavého drhnutia! Navyše para zbaví váš domov nielen nepríjemných pachov, ale aj alergénov a roztočov – pre čisté a zdravé prostredie! Parný čistič Kalorik je možné použiť na kolieskach aj odpojiť od základnej časti a je tak praktickým a všestranným ručným zariadením. Ideálna kombinácia.

Ideálne na udržiavanie celého domu v dobrom stave
Toto ľahké a kompaktné zariadenie sa ľahko prenáša z jednej miestnosti do druhej. Vďaka rozsiahlemu balíku príslušenstva splní všetky vaše potreby: podlahová kefa je ideálna na dlaždice a vnútorné podlahy a jej špeciálna handrička čistí aj jemnejšie podlahy, ako sú parkety alebo linoleum; hubica na čistenie dlaždíc je ideálna na okná a sklenené dvere, ale aj na steny sprchových kútov a zrkadlá; kefa na drhnutie dôkladne vyčistí bytové textílie, ako sú koberce, koberčeky, stoličky a závesy, a osvieži ich farby; rovné a zakrivené nástavce sú špeciálne navrhnuté na čistenie škár a úzkych, ťažko dostupných miest, ako sú radiátory alebo police. Štyri rôzne veľké kefy s tvrdými štetinami účinne odstraňujú mastnotu z kuchynských povrchov, ako sú pracovné dosky, digestory a varné dosky, a uvoľňujú usadeniny vodného kameňa z kúpeľňových kohútikov. Stručne povedané, jeden spotrebič pre dokonalú a dôkladnú hygienu v celom dome!

Efektívne čistenie bez námahy!
Čistenie parou vyžaduje oveľa menej úsilia ako bežné metódy: jednoducho naplňte 1,4-litrovú nádržku na vodu a prístroj bude nepretržite dodávať paru viac ako 40 minút. Pripojte príslušné príslušenstvo a stlačte tlačidlo štart: para sa postará o zvyšok! Jednoduché a praktické: väčšinu príslušenstva je možné uložiť do priestoru v spodnej časti zariadenia, všetko si nájde svoje miesto a je vždy po ruke!

Bezpečné používanie
Parný čistič má množstvo dobre navrhnutých funkcií na zaistenie bezpečného používania: veko nádržky má bezpečnostnú poistku a štartovacie tlačidlo má detskú poistku. Dve LED kontrolky na hlavnej časti spotrebiča indikujú, kedy sa spotrebič zahrieva (voda sa zohreje na 105 °C, aby sa zabezpečila optimálna tvorba pary) a kedy je pripravený na použitie.

Čistite okná, podlahy či textílie oveľa dôkladnejšie a hygienickejšie! Čistenie bez námahy bez akýchkoľvek chemických prostriedkov!


Charakteristika a technické údaje:

 • Objem nádržky na vodu: 1,4 l
 • Tlak pary 4 bary (105 g/min.)
 • Nepretržitá prevádzková doba: cca 40 min.
 • Nastaviteľná rýchlosť pary
 • Parný spínač s detskou poistkou
 • Priestor pre uloženie príslušenstva
 • Veko nádržky na vodu s bezpečnostným systémom
 • Kontrolky pripravenosti a nahrievania
 • Príslušenstvo: 1 veľká kefa, 1 flexibilná hadica, 1 trojdielna trubica,
  1 rovná hubica, 1 zakrivená hubica, 1 kefa na čistenie, 4 malé okrúhle kefy, 1 stierka na okná, 1 odmerka, 1 lievik a 2 handričky
 • Výkon: 1500 W
 • Napájanie: 230-240 V, 50-60 Hz
 • Dĺžka napájacieho kábla: 270 cm
 • Dĺžka flexibilnej trysky: 160 cm
 • Rozmery zariadenia: 240x360x250 mm
 • Hmotnosť: 4,56 kg
 • Farba: žlto-čiernaBelgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Parný čistič TKG SFC 2000 je veľmi praktický: vďaka kompaktnému, priestorovo úspornému a ľahkému formátu ho možno ľahko vziať do každej miestnosti v dome. Je vybavený kolieskami a všade vás nasleduje ako vysávač na kolieskach. S množstvom príslušenstva a nástavcov (viac ako 15 rôznych častí so špecifickými funkciami) sa dostanete aj na tie najneprístupnejšie miesta. Väčšinu príslušenstva je možné jednoducho a pohodlne uložiť do spodnej časti zariadenia.
2 spotrebiče v jednom: podlahový parný čistič pre veľké plochy a kompaktný ručný spotrebič do kúpeľne alebo kuchyne.

Napätie V 230
Výkon 1500
Maximálny tlak pary 4
Hmotnosť kg4,56
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať