Panvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cm

Panvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cm

Cena:
34,09 € s DPH
28,41 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Tefal B9221904
EAN
3168430332270

Panvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cmPanvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cmPanvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cmPanvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cmPanvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cmPanvica wok Tefal B9221904 Cook Eat 28 cm


Chcete pripravovať domáce pokrmy bez prekážok? Už môžete prestať hľadať. Panvica wok Tefal Cook Eat je vďaka funkčnosti, ktorá zvládne skúšku času, kľúčom k bezproblémovému a ľahšiemu vareniu bez stresu. Táto panvica wok na ľahké používanie obsahuje všetko, aby ste mohli hneď začať variť: Odolná nehrdzavejúca oceľ s päťročnou zárukou s robustnou rukoväťou a hrubým dnom na rovnomerný rozptyl tepla a dlhú životnosť. Vďaka technológii Thermo-Signal™ budete vždy vedieť, kedy je ideálna doba začať variť. Jej zóna sčervená, keď panvica dosiahne ideálnu teplotu na začatie tepelnej úpravy pokrmu. Nie je nič, čo by ste neuvarili s touto panvicou: od dokonalých hustých jedál do jedného hrnca až po bezchybné restované pokrmy. Príprava chutného mäsa na vysokom žiari nebola nikdy jednoduchšia vďaka tejto všestrannej panvici vytvorenej nielen na ázijskú kuchyňu. Zistite, prečo je značka Tefal svetovou jednotkou v oblasti kuchynského riadu, a pozdvihnite svoje domáce varenie na vyššiu úroveň.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 28 cm
Nepriľnavý povrch s prímesou titánu
Typ panvice: wok
Typ ohrevu: sklokeramika, indukcia, elektrina, plyn
Materiál panvice: nerez
Vhodné do umývačky
Indikátor teploty

NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ: Objavte produkt na varenie špičkovej kvality s odolnou konštrukciou, ktorá vydrží, zaisťuje dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť, ROBUSTNÁ RUKOVÄŤ: Zvlášť odolná rukoväť zaisťuje vyššiu bezpečnosť a ľahšiu manipuláciu pri varení, JEDNODUCHÉ POKRMY Z JEDNEJ PANVICE: Ideálny formát na restované pokrmy plné chuti, rezance na ázijský spôsob, restovanú zeleninu a ďalšie pokrmy , PLNE INDUKČNÉ: Panvica s hrubým dnom na rovnomerný rozptyl tepla pri príprave lahodných pokrmov a dlhodobú funkčnosť, ÚPLNÁ KOMPATIBILITA: Panvica wok kompatibilná s plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčnými varnými doskami, SVETOVÁ JEDNOTKA: Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade (zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2021 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2020) zaistí vždy dokonalé výsledky., EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Vďaka funkcii Thermo-Signal™ vždy presne zistíte, kedy je vhodné začať tepelnú úpravu pokrmu, takže nebudete plytvať energiou., EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Riad vhodný na každý typ varnej dosky, aby sa zabránilo plytvaniu energiou, EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Riad na varenie s bezpečným nepriľnavým povrchom umožňuje variť bez pridaného tuku, čo zmierňuje vplyvy na životné prostredie., EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Nakrájanie surovín na menšie kúsky urýchli tepelnú úpravu a zníži spotrebu energie.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať