Panvica wok Berlingerhaus BH-8507 28cm Eternal Collection

Panvica wok Berlingerhaus BH-8507 28cm Eternal Collection

Cena:
46,99 € s DPH
39,16 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Berlingerhaus BH-8507
EAN
5999108464867

Panvica wok Berlingerhaus BH-8507 28cm Eternal CollectionPanvica wok Berlingerhaus BH-8507 28cm Eternal CollectionPanvica wok Berlingerhaus BH-8507 28cm Eternal Collection


Predstavujeme Berlinger Haus BH-8507 Eternal Collection 28 cm Wok – kus riadu, ktorý nanovo definuje zážitok z varenia vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu, výnimočnej odolnosti a bezkonkurenčnému výkonu. Tento wok nie je len riad; je to kľúč k odomknutiu nových kulinárskych možností, určený pre tých, ktorí majú radosť z umenia varenia.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe woku Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 28cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
Prémiová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Rozmery : 28 x 8,5 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C


Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

Priemery28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaNerezová
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálOceľ
Typ panviceWok
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať