Panvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy Edition

Panvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy Edition

Cena:
27,99 € s DPH
23,32 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Berlingerhaus BH-1267N
EAN
5999056766778

Panvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy EditionPanvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy EditionPanvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy EditionPanvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy EditionPanvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy EditionPanvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy Edition


Panvica wok Berlingerhaus BH-1267N 28cm Metallic Burgundy Edition je všestranne použiteľná na prípravu ázijskej kuchyni, ale je rovnako výborná aj pri príprave tradičných slovenských jedál a špecialít z celého sveta. Vďaka rýchlemu opekaniu si nakrájané suroviny, ktorými sú rôzne druhy mäsa, huby, zelenina, zachovávajú výraznú chuť, vysokú výživovú hodnotu a bohatý obsah vitamínov. Jedlá pripravované v panvici wok sú predovšetkým zdravé a chutné. Mäso na mramorových povrchoch pri zahrievaní uvoľní dostatok vlastnej šťavy aj tuku a preto nie je potrebné pridávať viac masti alebo oleja. Jedlá sú preto pripravované chutne a zdravo, s minimálnym množstvom tuku. Materiál, z ktorého je panvica vyrobená rovnomerne a rýchlo rozvádza teplo po celom dne panvice. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Panvica je z vnútornej strany upravená trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panvici nič nepripáli ani neprihorí. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu. Jedlá pripravované v panvici wok sú predovšetkým zdravé a chutné.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 28 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

 

 

 

Priemery28
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaČervená
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceWok
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumentyMohlo by Vás zaujímať