Panvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cm

Cena:
22,08 € s DPH
18,40 € bez DPH
Ušetríte
21 % / 6,01 €
Pôvodná cena
28,09 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Tefal B9220404
EAN
3168430333000

Panvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cmPanvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cmPanvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cmPanvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cmPanvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cmPanvica Tefal B9220404 Cook Eat 24 cm


Chcete pripravovať domáce pokrmy bez prekážok? Už môžete prestať hľadať. Panvica Tefal Cook Eat je vďaka funkčnosti, ktorá zvládne skúšku času, kľúčom k bezproblémovému a ľahšiemu vareniu bez stresu. Táto panvica na ľahké používanie obsahuje všetko, aby ste mohli hneď začať variť: Odolná nehrdzavejúca oceľ s päťročnou zárukou s robustnou rukoväťou a nepriľnavým povrchom, ktorý sa ľahko čistí. Nie je nič, čo by ste neuvarili s touto ideálnou panvicou: Pripravíte s ňou grilované kurča, krevety na lahodný cézar šalát, šťavnaté burgery práve tak, ako ich máte radi, vždy dokonalé volské oká a mnoho ďalších pokrmov. Vlastné inovácie značky Tefal prinášajú na dosah dokonalé výsledky – vrátane nepriľnavého povrchu s titánom a technológie Thermo-Signal™ na perfektné opečenie. Zistite, prečo je značka Tefal svetovou jednotkou v oblasti kuchynského riadu, a pozdvihnite svoje domáce varenie na vyššiu úroveň.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 24 cm
Nepriľnavý povrch s prímesou titánu
Typ panvice: klasická
Typ ohrevu: sklokeramika, indukcia, elektrina, plyn
Materiál panvice: nerez
Vhodné do umývačky
Indikátor teploty

NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ: Objavte panvicu špičkovej kvality s odolnou konštrukciou, ktorá vydrží, zaisťuje dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť, ROBUSTNÁ RUKOVÄŤ: Zvlášť odolná rukoväť zaisťuje vyššiu bezpečnosť a ľahšiu manipuláciu pri varení, NENAHRADITEĽNÝ FORMÁT: Na ľahkú prípravu receptov, ktoré zaručene potešia, ako sú omelety, burgery či grilované kuracie mäso., ODOLNÝ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: Vysokokvalitný povrch značky Tefal s povrchom s titánovou zložkou poskytuje vynikajúcu úroveň nepriľnavosti., BEZPEČNÝ NEPRIĽNAVÝ POVRCH: Panvica s bezpečným nepriľnavým povrchom bez PFOA, olova, kadmia. Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami., INDIKÁTOR TEPLOTY: Inovatívna zóna Thermo-Signal™ mení farbu, keď je panvica dostatočne zahriata na začiatok varenia, čím sa zabezpečí vždy dokonalé restovanie, ÚPLNÁ KOMPATIBILITA: Kompatibilná s plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčnými varnými doskami, SVETOVÁ JEDNOTKA: Tefal, svetová jednotka v kuchynskom riade (zdroj: Euromonitor International Limited, vydanie Home and Garden 2021 (Dom a záhrada 2021), maloobchodná hodnota značky MOC, údaje z roku 2020) zaistí vždy dokonalé výsledky., EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Vďaka funkcii Thermo-Signal™ vždy presne zistíte, kedy je vhodné začať tepelnú úpravu pokrmu, takže nebudete plytvať energiou., EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Riad na varenie s nepriľnavým povrchom umožňuje variť bez pridaného tuku, čo znižuje vplyv na životné prostredie.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať