Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-8506 26cm Eternal Collection

Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-8506 26cm Eternal Collection

Cena:
34,99 € s DPH
29,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Berlingerhaus BH-8506
EAN
5999108464843

Panvica na palacinky Berlingerhaus BH-8506 26cm Eternal CollectionPanvica na palacinky Berlingerhaus BH-8506 26cm Eternal CollectionPanvica na palacinky Berlingerhaus BH-8506 26cm Eternal Collection


Ponorte sa do umenia dokonalého vytvárania palaciniek s panvicou Berlinger Haus BH-8506 z váženej kolekcie Eternal Collection. Toto 26 cm majstrovské dielo nie je len panvica; je to brána do sveta, kde je každá palacinka uvarená do zlatistej dokonalosti, zážitok, ktorý premení vašu kuchyňu na raj šéfkuchárov..
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe panvice Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 26cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
3-vrstvová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Rozmery : 26 x 2 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C


Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

Priemery26
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaNerezová
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálOceľ
Typ panvicePalacinková
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať