Panvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy Edition

Panvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy Edition

Cena:
27,99 € s DPH
23,32 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Berlingerhaus BH-1254N
EAN
5999056766518

Panvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy EditionPanvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy EditionPanvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy EditionPanvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy EditionPanvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy EditionPanvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy EditionPanvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy Edition


Panvica Berlingerhaus BH-1254N 30cm Metallic Burgundy Edition je vynikajúca na prípravu rýchlych raňajkových a olovrantových minutiek, obedových príloh a hlavných chodov. Či už opekáte mäso na prírodno, huby, pečiete volské oká alebo smažíte praženicu s cibuľkou výsledok vašej práce bude vždy majstrovský. Materiál, z ktorého je panvica vyrobená rovnomerne a rýchlo rozvádza teplo po celom dne panvice. Unikátne spracované dno Turbo Induction dobre odvádza teplo a šetrí 35% energie. Panvica je z vnútornej strany upravená trojnásobnou mramorovou vrstvou, vďaka ktorému sa na panvici nič nepripáli ani neprihorí. Čistí sa veľmi jednoducho, bez náročného odstraňovania pripálených zvyškov jedla. Panvica je taktiež vhodná do umývačky riadu a používa sa na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. Pridanou hodnotou je majstrovský dizajn, kedy samotná panvica posúva kuchynskú výbavu do vyššieho levelu.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer panvice: 30 cm
Zdroj tepla: plyn - elektrická doska - sklokeramika - indukcia - halogén
Vhodné do umývačky riadu
Materiál: kovaná hliníková zliatina s mramorovým povrchom
3-vrstvový nepriľnavý mramorový povrch
TURBO indukčné dno
Farba: metalická červená
Ochranná podložka ECO FRIENDLY neobsahuje PFOA, OLOVO, KADMIUM

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.
 

 

 

 

 

 

 

Priemery30
Sklokeramický ohrevÁno
FarbaČervená
Umývanie v umývačkeÁno
Elektrický ohrevÁno
Plynový ohrevÁno
Sklenená pokrievkaNie
Indukčný ohrevÁno
Nepriľnavý povrchÁno
Vonkajší materiálHliník
Typ panviceUniverzálna
Typ povrchuOstatné
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať