Panelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100W

Panelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100W

Cena:
439,99 € s DPH
366,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Dimplex TRP100W
EAN
4015627375925

Panelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100WPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100W


Deň sa začína v kúpeľni - a malo by tam byť príjemne teplo, aby bol prechod z útulnej postele do rušného dňa príjemný. Pomôcť tu môže vizuálne príťažlivý dizajnérsky kúpeľňový ohrievač Dimplex TRP100W, ktorý je možné v prípade potreby dokonca predprogramovať.
Vďaka svojmu elegantnému, bielemu prevedeniu sa sálavý ohrievač hodí takmer do každej kúpeľne. Dva výškovo nastaviteľné držiaky na uteráky sa dajú v prípade potreby tiež ľahko odobrať, aby sa vytvoril priestor v menších miestnostiach. Veľkoplošné vykurovacie teleso vyžaruje útulné teplo a robí to úplne nehlučne. Na bočnej strane je elektronický termostat, ktorý ponúka rôzne prevádzkové režimy a funkcie: V režime týždenného programu sú časy zapínania a vypínania vrátane požadovanej teploty programované individuálne pre každý deň v týždni. Týmto spôsobom si môže byť používateľ istý, že pri rannom vstupe do kúpeľne je už teplo, ale kúrenie nefunguje, ak počas dňa nie je nikto doma. Okrem toho má termostat samoučiaci sa automatický vykurovací systém „EcoStart“, ktorý upravuje teplotu a doby ohrevu podľa správania používateľa po fáze učenia. Mnohí radi používajú aj vratný časovač, pomocou ktorého sa nastavuje, kedy sa má vykurovacie zariadenie vypnúť, zatiaľ čo funkcia ochrany proti mrazu zabezpečí, že sa kúrenie zapne, akonáhle teplota v miestnosti klesne pod 7 ° C alebo sa rýchlo ochladí, pretože bolo otvorené okno. Používateľ si môže tiež zvoliť jeden z mnohých prednastavených programov pre optimalizovanú spotrebu. Luxus v každej kúpeľni!

Charakteristika a technické údaje:
2 výškovo nastaviteľné vešiaky na uteráky
Plošné vykurovacie teleso
Kapacitný dotykový displej pre jednoduché použitie
Moderný dizajn
Integrovaný elektronický izbový termostat s kapacitnými tlačidlami a voliteľný týždenný program
Efektívne nastavenie časov vykurovania a znižovania podľa potreby
Funkcia úspory energie vďaka permanentnej regulácii teploty v miestnosti
Adaptívny štart
Ochrana proti prehriatiu
Jednoduché programovanie
Teleso biele (podobné RAL 9016)
Menovitý výkon: 1 000 W
Trieda ochrany: I, IP 25
Šírka: 465 mm
Výška: 1088 mm
Hĺbka: 250 mm
Hmotnosť: 10,1 kg
Farba: biela
Elektrické pripojenie: 1/N/PE, 230 V, 50 Hz

Rovnako ako u mnohých elektrických ohrievačov od nemeckej spoločnosti Dimplex, aj tu sa dizajn stretáva s funkčnosťou - od programovania cez pohodlnú obsluhu až po praktické detaily. Radiátor je vhodný ako úplné kúrenie pre malé kúpeľne, ale môže byť inštalovaný aj ako doplnkové kúrenie v kúpeľniach s podlahovým kúrením, aby poskytoval väčšie pohodlie teplými uterákmi.
Všetky funkcie kúpeľňového ohrievača Dimplex TRP100W slúžia na čo najefektívnejšiu spotrebu, aby sa ušetrila energia, a tým aj náklady, čo zodpovedá aj podnikovej filozofii Dimplexu. Pretože v spoločnosti Dimplex neustále hľadáme inovatívne riešenia v oblasti elektrického vykurovania, pretože podľa nášho názoru je táto čistá (pri prevádzke na zelenú elektrinu) metóda vykurovania jediná do budúcnosti správna.

Maximálny výkon 1000
Farbabiela
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať