Panelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100M

Panelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100M

Cena:
729,99 € s DPH
608,33 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Dimplex TRP100M
EAN
4015627375932

Panelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100MPanelový kúpeľnový ohrievač Dimplex TRP 100M


Kúpeľňa je miestom v dome, kde je obzvlášť dôležité teplo, či už ráno pre dobrý štart do nového dňa alebo večer pri relaxačnom kúpeli. Vďaka elektrickému radiátoru, ktorý nielen ohrieva, ale aj dobre vyzerá a je praktický, je trávenie času v kúpeľni príjemným zážitkom - ako zrkadlový kúpeľňový ohrievač TRP100M od spoločnosti Dimplex.
Elegantný vzhľad povrchového ohrievača ide ruka v ruke s funkčnosťou, pretože celoplošné vykurovacie teleso je tiež zrkadlom, ktoré sa vďaka teplu vo vnútri prístroja nezahmlieva. Radiátor zaujme aj inteligentným termostatom - Dimplex sa ako obvykle spolieha na technologické inovácie a zariadenie vybavil najnovšími funkciami.
Termostat môžete programovať presne na každý deň v týždennom programe. Takto jednoducho si viete nastaviť, kedy by sa mal ohrievač zapnúť, aká teplota by mala byť v kúpeľni a kedy. To všetko je možné naprogramovať tak, aby ste mali ešte väčšie pohodlie vo vašich najsúkromnejších štyroch stenách. Alternatívne sa automatický vykurovací systém „EcoStart“ dozvie, ako sa má ohrievač používať niekoľko dní, a prispôsobí nastavenie teploty tomu, čo sa naučil. Niektorí používatelia sa spoliehajú na vratný časovač, ktorý po určitom stanovenom čase prístroj vypne.
Ďalšou vlastnosťou je funkcia protimrazovej ochrany: akonáhle teplota v miestnosti klesne natoľko, že by mohlo dôjsť k zamrznutiu potrubia, ohrievač sa sám zapne a udržuje dostatočne vysokú teplotu na vyrovnanie sa s týmto problémom, ktorý sa často vyskytuje v miestnostiach, ktoré sa príliš nevyužívajú, napr. kúpeľne v rekreačných apartmánoch. TRP100M tiež detekuje otvorenie okna (rýchly pokles teploty) a potom sa automaticky prepne do režimu protimrazovej ochrany.
Objavte dokonalé pohodlie a dizajn!

Charakteristika a technické údaje:
2 výškovo nastaviteľné vešiaky na uteráky
Zrkadlové povrchové vykurovacie teleso
Kapacitný dotykový displej pre jednoduché použitie
Moderný dizajn
Biele puzdro s celoplošným zrkadlovým prvkom
Integrovaný elektronický izbový termostat s kapacitnými tlačidlami a voliteľný týždenný program
Efektívne nastavenie časov vykurovania a znižovania podľa potreby
Funkcia úspory energie vďaka permanentnej regulácii teploty v miestnosti
Adaptívny štart
Ochrana proti prehriatiu
Jednoduché programovanie
Menovitý výkon: 1 000 W
Trieda ochrany: I, IP 25
Šírka: 465 mm
Výška: 1100 mm
Hĺbka: 250 mm
Hmotnosť: 16,6 kg
Farba: zrkadlová
Elektrické pripojenie: 1/N/PE, 230 V, 50 Hz

Panelový kúpeľňový ohrievač TRP100M od nemeckej spoločnosti Dimplex je možné použiť ako úplné vykurovanie v menších kúpeľniach, ale je tiež populárny ako doplnkové kúrenie v kúpeľniach s podlahovým kúrením, najmä kvôli zrkadlu a držiakom na uteráky, ktoré po sprchovaní alebo kúpeli ponúkajú útulne teplé osušky.
Všetky funkcie termostatu ohrievača TRP100M slúžia na dva účely: zvýšenie jednoduchosti použitia a energetickej účinnosti. V spoločnosti Dimplex zastávame názor, že elektrické vykurovanie je jedinou životaschopnou alternatívou do budúcnosti, pretože na čisté vykurovanie je možné použiť iba elektrinu z obnoviteľných zdrojov energie. Ohrievače s najmodernejším technickým vybavením tiež pomáhajú šetriť energiu a tým prispievajú k zlepšeniu životného prostredia.
 

Maximálny výkon 1000
Farbabiela
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať