Ovulačný test BEURER OT 80 Pearl

Cena:
19,99 € s DPH
16,66 € bez DPH
Ušetríte
50 % / 20,00 €
Pôvodná cena
39,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER OT80 Pearl
EAN
4211125791223

Ovulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 PearlOvulačný test BEURER OT 80 Pearl


Exspirácia 31.10.2023!!!

 

Ovulačný test BEURER OT80 Pearl výrazne zvyšuje vaše šance na prirodzené otehotnenie - už od 1. mesiaca. Sada plodnosti testuje dva najdôležitejšie hormóny plodnosti v priebehu jedného úplného cyklu. Testovacie prúžky sa analyzujú pomocou aplikácie - jednoducho a ľahko.


Charakteristika a technické údaje:

 • Meranie a nezávislá analýza 2 najdôležitejších hormónov plodnosti
  (FSH a LH) nachádzajúcich sa v moči
 • Personalizované zobrazenie plodných dní
 • Jasný prehľad na displeji a rýchla analýza v aplikácii „Pearl Fertility“
 • Aplikácia „Pearl Fertility“: certifikovaná zdravotnícka pomôcka
 • Zobrazenie osobného hormonálneho profilu
 • Vypočítaná predpoveď pre budúce cykly
 • Podrobné pokyny v aplikácii
 • V balení: 15 testovacích prúžkov FSH a 15 LH, 2 tehotenské testy, opakovane
  použiteľný držiak prúžkov
 • Možno dezinfikovať
 • Kompatibilné od: iOs 11.0 a Android 5.0
 • CE: áno
 • Zdravotnícka pomôcka

 

 

 

 


Ovulačný test BEURER OT 80 Pearl od nemeckej spoločnosti Beurer vám môže pomôcť uskutočniť vašu túžbu mať dieťa. Na rozdiel od iných dostupných testov, OT80 sleduje oba najdôležitejšie hormóny plodnosti (FSH a LH) pretože oba sú dôležité pre presné sledovanie vášho cyklu. Toto umožňuje ľahkú identifikáciu plodných dní a ich presné zaznamenanie pomocou príslušnej aplikácie. Prirodzené plánovanie rodiny je opäť jednoduché.

 

 

Meria 2 najdôležitejšie hormóny plodnosti – LH a FSH

Pearl by Beurer meria luteinizačný hormón (LH) aj folikuly stimulujúci hormón (FSH) a používa ich na vytvorenie prispôsobeného hormonálneho profilu. Práve na základe tohto hormonálneho profilu sa predpovedá ovulácia a zobrazí sa vaše osobné okno plodnosti (dni, v ktorých s najväčšou pravdepodobnosťou otehotniete).

 

 

 

 

Ako správne používať Beurer OT 80?

1. Počkajte do prvého dňa nasledujúceho cyklu. Klepnutím na kvetinu v aplikácii oznámte Pearl, že sa začala menštruácia. Týmto sa nastaví cyklus zobrazený v aplikácii na 1. deň.


2. Po prebudení začnite testovať. Aplikácia vám každý deň pripomína, ktoré hormonálne testy musíte každý deň robiť. Farebné symboly vám uľahčia orientáciu v použití pruhov. Na testovanie vždy použite prvý ranný moč.


3. Keď testovacie prúžky zareagujú, odfoťte ich v aplikácii a preneste výsledky do aplikácie. Testy slúžia na vytvorenie hormonálneho profilu a pravdepodobnosť otehotnenia je ilustrovaná graficky.

 

Plánovanie rodičovstva s bazálnym teplomerom

Bazálny teplomer je zdravotnícka pomôcka na meranie bazálnej teploty - telesná teplota nameraná po dlhodobom odpočinku, najlepšie po nočnom spánku. Z pravidelného zaznamenávania bazálnej teploty dokážete sledovať cyklus a celkom presne určiť plodné dni. Určenie ovulácie môže slúžiť na načasovanie pohlavného styku počas plodných dní a na zvýšenie pravdepodobnosti otehotnieť. Symptomatická metóda je vedecky uznaná forma prirodzeného plánovania rodiny (NFP).

 

Telesná teplota je v prvej fáze cyklu najnižšia, pohybuje sa okolo 36,5°C. Táto fáza trvá cca 14 dní od začiatku menštruácie až do ovulácie. V druhej fáze sa teplota zvýši o 0,3 až 0,5°C a do 24 hodín prebehne ovulácia – uvoľnenie vajíčka z vaječníka. Vyššia teplota sa udržuje až do začatia menštruácie, vtedy opäť klesá. Ak teplota do 14 dní od ovulácie neklesá a nedostaví sa menštruácia pravdepodobne je žena tehotná.

Na meranie bazálnej teploty je dôležité používať vždy rovnaký teplomer, rovnaké miesto a čas merania. Teplomer sa môže vkladať do pošvy alebo úst, miesto vkladania sa však nesmie striedať. Presnejšie je meranie z pošvy, pretože meranie z úst môže byť ovplyvnené napríklad aj teplotou vypitej vody. Ideálnou voľbou sú bazálne teplomery nemeckého výrobcu BEURER, ktorý využíva technológiu kontaktného merania. Teplomer je vodeodolný a dezinfikovateľný. Má vysokú presnosť merania (plus minus 0,05°C) a flexibilný merací hrot pre jednoduchšie používanie. Vďaka bezplatnej aplikácií Ovy s ručným nahrávaním teploty máte údaje zaznamenané prehľadne a vždy po ruke.

 

 

Časti tela a problematika Ovulačné testy
Typ zdravotníckej pomôcky prístroje, pomôcky
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať