Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615

Cena:
5,37 € s DPH
4,48 € bez DPH
Ušetríte
40 % / 3,62 €
Pôvodná cena
8,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD9615
EAN
5902934836296

Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615Odstraňovač žmolkov Adler AD 9615


Odstraňovač žmolkov Adler AD9615 obnovuje látkam správny a elegantný vzhľad vďaka čomu získa váš obľúbený sveter a čalúnené kreslo opäť kúzlo nových výrobkov. Odstraňuje uzlíky a žmolky z tkanín, odevov, prikrývok a dokonca aj kobercov. Jednoduché použitie vďaka modernej konštrukcii a pohodlnej rukoväti. Súčasťou balenia je kefa na čistenie zariadenia.
Na spustenie zariadenia stačia dve AA batérie. Ľahko odoberateľná nádoba zhromažďuje všetky nečistoty a nemusíte sa obávať, že počas práce budú lietať po miestnosti. Jednoducho odskrutkujte nádobu a zozbierané uzlíky vysypte do koša. Súčasťou súpravy je aj čistiaca kefa, ktorá zaistí čistotu nožov, čo je obzvlášť dôležité, ak si chcete užiť ich ostrosť po dlhú dobu. Bezpečnostný zámok zabraňuje automatickému zapnutiu stroja. Pretože nezaberá veľa miesta, môžete ho voľne ukladať do zásuvky alebo na iné „po ruke“ miesto. Rukoväť, ktorá uľahčuje pohodlné držanie odstraňovača žmolkov, je ďalším pohodlím, vďaka ktorému nám čistenie odevov zaberie len chvíľu.

Charakteristika a technické údaje:
Odstraňuje uzlíky a žmolky z tkanín
Bezpečnostný ochranný zámok
Ľahko vyberateľná nádoba na odpad
Mriežka a čepele z nehrdzavejúcej ocele
Pracovná plocha: 5 cm
Čistiaca kefa v balení
Napájanie: 2 batérie AA (1,5 V) (nie sú súčasťou balenia)

Dokonca aj najkvalitnejšia mikina, košeľa alebo sveter sa po nejakom čase prikrývajú uzlíkmi na miestach, ktoré sa často dotýkajú nášho tela alebo iných materiálov, t. j. na golieri, na rukávoch, vo výške bokov alebo na strane, na ktorej často nosíme našu obľúbenú tašku. Ich rezanie nožnicami môže byť riskantné, pretože môžeme zničiť materiál. Ak sa váš šatník skladá z odevov náchylných k žmolkovaniu, mali by ste siahnuť po odstraňovači žmolkov špeciálne navrhnutom na riešenie tohto problému. Toto malé zariadenie je vybavené mriežkou z nehrdzavejúcej ocele a čepeľami, ktoré rýchlo odstránia všetky žmolky bez poškodenia oblečenia. Pracovná plocha je 5 cm, takže odstránenie nepekných uzlíkov nezaberie veľa času. Dôležité je, že prístroj sa dá použiť nielen na odstránenie žmolkov z oblečenia, ale aj z čalúneného nábytku, prikrývok alebo posteľných prikrývok a dokonca aj kobercov.

Príslušenstvoáno
Farbabiela/čierna
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať