Odšťavovač Silva Schneider AE 4040

Cena:
36,05 € s DPH
30,04 € bez DPH
Ušetríte
28 % / 13,94 €
Pôvodná cena
49,99 €


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Silva AE4040
EAN
9004489421203

Odšťavovač Silva Schneider AE 4040


Odšťavovač Silva Schneider AE4040 s výkonom 500 W z modernej nerezovej série s jedinečným vzhľadom, umožňuje pripraviť ovocné a zeleninové šťavy, ktoré blaho vplývajú na zdravú výživu užívateľov. Filtrovanie sa uskutočňuje pomocou jemného sitka z nerezovej ocele, ktorá oddeľuje pevné prvky od šťavy. Týmto spôsobom sa do pohára dostane iba šťava obsahujúca najviac vitamínov. Odšťavovač AE4040 vám umožňuje veľmi rýchlo pripraviť veľké množstvo šťavy, čo je zaručené vysokým výkonom motora a 350 ml nádobou na džús. Je tiež veľmi ľahké a pohodlné udržiavať zariadenie čisté nakoľko jeho povrch je z veľkej časti nerezový. Protišmykové gumené nožičky umožňujú pevné uchytenie na kuchynskú linku. Nastal čas urobiť niečo pre zdravie vás a vašich blízkych.

Charakteristika a technické údaje:
500W vysokovýkonný motor
2-stupňový prepínač rýchlosti
Veľký plniaci žľab na jablká, mrkvu alebo iné ovocie
Obojstranné bezpečnostné zapínanie
Veľká vyberateľná nádoba na dužinu
Sitko a vložka strúhadla z nehrdzavejúcej ocele
Jednoduché čistenie
Protišmykové gumené nožičky
Systém proti odkvapkávaniu
Nádoba na šťavu 350 ml
Farba: nerez/čierna
Rozmery (Š/V/H): 22,5 / 28,5 / 16,5 cm
Hmotnosť: 2,3 kg

Ovocná a zeleninová šťava je jedným z najzdravších nápojov, ktoré si môžeme pripraviť pre seba a svojich blízkych. Odšťavovanie je najjednoduchší spôsob, ako dodať vitamíny a minerály, ktoré nám chýbajú najmä počas jesene a zimy. Aj naši najmenší členovia rodiny ocenia vynikajúci jablkový džús! Príprava čerstvého domáceho džúsu sa zdá byť dosť časovo náročná, pokiaľ nie ste majiteľom odšťavovača Silva Schneider AE4040. Toto zariadenie vám pomôže pripraviť osviežujúci a chutný nápoj kedykoľvek počas roka alebo dňa!

Rakúska spoločnosť SILVA Schneider so sídlom v Salzburgu bola založená v roku 1968 a v súčasnosti exportuje tovar do viacerých európskych krajín ako sú Nemecko, Česká republika, Slovinsko či Švajčiarsko. Medzi jej hlavné princípy patria inovatívny dizajn produktov, flexibilná logistika, zákaznícky orientované spracovanie služieb, vysoká lojalita zákazníkov, selektívny výber zákazníkov a stabilná ponuka tovaru. V produktovom portfóliu SILVA Schneider sa nachádzajú najmä spotrebiče pre domácnosť a spotrebná elektronika, čo zabezpečuje vysokú kvalitu produktov.

Typ odšťavovača klasický
Objem nádoby na šťavu 0,35
Počet rýchlostí2
Farbanerez/čierna
DisplejNie
Výkon500
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať