Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922

Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922

Cena:
159,99 € s DPH
133,33 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Adler AD7922
EAN
5902934839396

Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD 7922


Multifunkčný ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD7922 plní 3 funkcie: chladenie, zvlhčovanie a rovnomerné čistenie vzduchu, čo z neho robí vynikajúci doplnok do každej kancelárie a iných priestorov. Používateľ si môže zvoliť medzi 3 rýchlosťami prúdenia vzduchu, pričom zariadenie má zabudovanú 6l nádrž na vodu, vďaka ktorej dokáže efektívne zvlhčovať vzduch po mnoho hodín.
Keď trávime veľa času doma, či pracujeme v kancelárii, uvedomíme si, aké dôležité je správne hydratovanie. Suché ruky, podráždená pokožka, statické vlasy môžu byť výsledkom príliš suchého vzduchu. Obzvlášť nepríjemné to je vo vykurovacej sezóne, kedy môžu vysoké teploty tento problém prehĺbiť. Na druhej strane v teplejších mesiacoch hľadáme najefektívnejšie metódy ochladzovania miestností, keď si leto vyberie svoju daň. Čo tak spojiť tieto dva problémy a pomôcť si investíciou do jedného inovatívneho riešenia? Ochladzovač vzduchu 3v1 Adler AD7922 je zariadenie, ktoré vzduch nielen hydratuje a ochladí, ale aj vyčistí. Na kvalite ovzdušia záleží!

Charakteristika a technické údaje:

 • Funkcie: chladenie / čistenie / zvlhčovanie
 • LED dotykový panel
 • 3 režimy ventilátora: Normálny, Prirodzený(prírodný), Spánkový
 • Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodného čerpadla
 • Prietok vzduchu 220 m3/hod
 • Horizontálna oscilácia 60°
 • 2 nádoby na mrazenie vody
 • Spotreba vody 500 ml/hod
 • Indikátor hladiny vody
 • 4 kolieska
 • Pohodlná rukoväť na prenášanie
 • 6L nádrž na vodu s vypúšťacím uzáverom
 • Príkon: nom. 65 W, max. 350 W
 • Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Rozmery produktu 30,0 x 27,0 x 74,0cm
 • Hlučnosť: max. 53 dB

 

 


Denne si neuvedomujeme, ako na nás pôsobí suchý vzduch v miestnostiach, kde je zapnuté kúrenie, stropné osvetlenie, pracujeme na počítačoch a sledujeme televíziu. Až v jesennom a zimnom období si všimneme, že pokožka na tvári je častejšie suchá a tá na rukách niekedy dokonca začína praskať. Statické vlasy sa stávajú problémom, čo vyčítame noseniu klobúkov. Veľkou časťou tohto problému je však kvalita vzduchu v miestnostiach, kde bývame, pracujeme a spíme. Ak chcete zabezpečiť lepšie podmienky pre vás, vašu pokožku a vlasy, stojí za to sa zaujímať o ochladzovač 3v1. Jedná sa o zariadenie, ktoré jedným ťahom zvlhčí, ochladí a vyčistí vzduch vo vašom dome a byte. Nemusíte používať všetky funkcie, iba nastavujete parametre, ktoré práve potrebujete.
Adler AD7922 vyzerá nielen štýlovo ale umožňuje aj prispôsobenie nastavení individuálnym potrebám používateľa. Vďaka dotykovému panelu LED je regulácia ochladzovača a jeho ovládanie veľmi intuitívne. Diaľkový ovládač umožňuje upravovať nastavenia z diaľky a funkcia horizontálnej oscilácie distribuuje vzduch vo vlnách, a nesústreďuje sa na jediný bod. Tri režimy ventilátora zahŕňajú aj nočnú prevádzku, čo je veľmi užitočné, pretože zariadenie nerobí pri prevádzke veľa hluku a letné noci môžu byť dusné a horúce. Funkcia COOL znižuje teplotu aktiváciou vodného čerpadla. V prístroji sú dve mraziace nádoby a výrobca určil spotrebu vody na 500 ml/hodinu. Ukazovateľ hladiny vody zabraňuje preplneniu nádrže. Pohodlná rukoväť na prenášanie a štyri kolesá umožňujú rýchly transport ochladzovača vzduchu medzi miestnosťami.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Typochladzovač
ČasovačNie
Diaľkové ovládanieNie
DisplejNie
Odvlhčovanie Nie
Ventilátor Áno
Vykurovanie Nie
Čistenie vzduchu Áno
Hlučnosť vnútornej jednotky 54
Výkon chladenia 350
Šírka cm30
Výška cm74
Hĺbka cm27
Farbabiela/čierna
Príslušenstvoáno
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať