Nástenný ventilátor Bimar VM 44

Nástenný ventilátor Bimar VM 44

Cena:
64,99 € s DPH
54,16 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Bimar VM44
EAN
8016117022448

Nástenný ventilátor Bimar VM 44Nástenný ventilátor Bimar VM 44Nástenný ventilátor Bimar VM 44Nástenný ventilátor Bimar VM 44


Nástenný ventilátor Bimar VM44 s výkonom 60 W hravo zvládne zabezpečiť príliv čerstvého vzduchu. Ventilátor jednoducho zavesíte na stenu a rozsiahlejšiu distribúciu ochladeného vzduchu zabezpečí aj 90-stupňová oscilácia a nastaviteľný sklon zariadenia. Elektronické ako aj diaľkové ovládanie znamenajú komfort a jednoduchosť používania. S ventilátorom Bimar VM44 budete na letné horúčavy pripravený!

Charakteristika a technické údaje:
priemer 40 cm
diaľkové ovládanie
časovač 7,5 hod.
3 rýchlosti
3 režimy: normal / sleep / max
LED diódy
90° oscilácia
nastaviteľný sklon
220/230 V, 50 Hz
60 W
hmotnosť 1,92 kg
rozmery produktu 428x425x170 mm

Nástenné ventilátory Bimar, s diaľkovým ovládaním a rôznymi polohami sklonu a výkyvu, sú vhodné na použitie vo viacerých prostrediach: domáce, pracovné alebo priemyselné. Navrhnuté na umiestnenie na miestach, kde je priestor na zemi obmedzený. Harmonicky sa integrujú do rôznych prostredí podľa rôznych štýlov.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Bez vrtulenie
OsciláciaÁno
Počet rýchlostí3
Priemer vrtule40
Počet lopatiek 3
ČasovačÁno
Diaľkové ovládanieÁno
Prevedenienástenné
Výkon60
Farbabiela/sivá
Maximálna hlučnosť53
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať