Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090

Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090

Cena:
74,99 € s DPH
62,49 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Bimar HP090
EAN
8016117020550

Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090Nástenný keramický ohrievač Bimar HP 090


Nástenný ohrievač Bimar HP090 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vybrať si okrem samotného ventilátora môžete z dvoch úrovní ohrevu – eko (1000 W) a rýchly ohrev (2000 W). Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou elektronického ovládacieho panelu alebo pribaleného diaľkového ovládača. LED displej zobrazuje izbovú teplotu, ktorú môžete nastaviť v rozmedzí od 10 až do 49°C. Bimar HP090 tiež ponúka časovač, týždenné programovanie či detekciu otvoreného okna. Automatická oscilácia mriežky zabezpečí ešte lepšiu distribúciu tepla po miestnosti. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Nástenný ohrievač pre vnútorné vykurovanie
Keramické výhrevné teleso
Spínač 0/I
Elektronický ovládací panel a diaľkové ovládanie
Funkcie: Pohotovostný režim/ventilátor/Eko (1000 W)/Rýchly (2 000 W)
Nastaviteľná izbová teplota 10 až 49 °C
Časovač 0/12h
Týždenný programovateľný časovač
Detekcia otvoreného okna
Automatická oscilácia mriežky
LED displej zobrazuje izbovú teplotu °C
Montáž na stenu (súprava na inštaláciu na stenu v balení)
Stupeň krytia: IPX2
Napájanie: 220 / 240V, 50 Hz
Hlučnosť: max. 48 dB (pri maximálnom výkone, vo vzdialenosti 50 cm)
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 3,2 kg
Rozmery: 520x220x125 mm

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Počet prevádzkových stupňov3
Napätie V230
Výkon2000
Možnosť montáže na stenu Áno
Termostatáno
Ovládanie mobilomnie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať