Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498

Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498

Cena:
79,99 € s DPH
66,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Camry CR4498
EAN
5903887803861

Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR 4498


Napeňovač mlieka s ohrevom Camry CR4498 je funkčné zariadenie, ktoré poteší milovníkov kávy latte a cappuccino, ale aj labužníkov horúcej čokolády. Tento produkt je vhodný na napenenie mlieka a rastlinných nápojov, čo je dôležité vzhľadom na rastúci záujem o nahradenie kravského mlieka touto náhradou. V prístroji pripravíte 350 ml horúceho mlieka a 250 ml mliečnej peny. Povrch z nehrdzavejúcej ocele ovplyvňuje nielen elegantný vzhľad napeňovača ale vďaka nemu je tiež odolný voči mechanickému poškodeniu, napríklad poškriabaniu. Podsvietený spínač umožňuje rýchlo zvoliť cappuccino, latte, horúcu čokoládu alebo studenú penu.

Fanúšikovia kávy často radi konzumujú rôzne varianty svojho obľúbeného nápoja, a tak popri obľúbenej čiernej káve horlivo siahajú aj po káve s mliekom, latté, či cappuccine. Hoci všetky zdieľajú rovnaké ingrediencie, kľúčom k dokonalej šálke je pomer mlieka a kávy a rovnováha medzi kávou a penou. Ak radi pijete kávu, oceníte napeňovač mlieka Camry CR4498, ktorý vám pomôže pripraviť niečo, čo dokonale pripomína nápoj priamo z kaviarne.

Charakteristika a technické údaje:
Ohrev a napenenie mlieka a rastlinných nápojov
Užitočné na prípravu peny pre: cappuccino, latte, horúcu čokoládu a studené nápoje
Obsluha jedným tlačidlom
Automatické vypnutie
Režimy podsvietenia: cappuccino, latte, horúca čokoláda, studená pena
Dva špeciálne režimy peny: cappuccino (veľmi hustá, krémová pena), latte (jemná pena s väčším množstvom mlieka pre dokonalé latte)
Príprava: 350 ml horúceho mlieka
Príprava: 250 ml mliečnej peny
Pohár z nehrdzavejúcej ocele
Pohár je oddelený od podstavca. Počas umývania nehrozí zatopenie elektroniky prístroja
Hrnček je vhodný do umývačky riadu (v programoch do 70 °C)
Magnetické miešadlo
Vyhrievacia platňa v základni
Priehľadné veko s tesnením
Dĺžka kábla: 73 cm
Základný rám: plast
Puzdro pohára: nehrdzavejúca oceľ
Rozmery základne: 12,5 cm (priemer) x 12 cm (výška)
Rozmery pohára: 9,8 cm (priemer) x 10,5 cm (výška)
Rozmery celého zariadenia: 12,5 cm (priemer) x 21 cm (výška)
Výkon: nom. 500 W, max. 1000 W
Napájanie: 220-240V, 50/60Hz
Farba: čierna

Napenené mlieko uľahčuje prenesenie preferovaného množstva peny do šálky, ktorá zdobí cappuccino a ovplyvňuje chuť. Funkcia ohrevu je nevyhnutným komfortom pre každého, kto má rád horúce nápoje. Pridanie studeného mlieka do kávy dáva iný chuťový efekt ako teplé mlieko, aj keď z neho nutne nechcete robiť penu. Mlieko pripravené v prístroji CR4498 je ideálne pre kávu, horúcu čokoládu a kakao. Je tiež možné pripraviť studenú penu bez zahrievania obsahu. Podsvietený spínač umožňuje rýchlo zvoliť cappuccino, latte, horúcu čokoládu alebo studenú penu. Bezdrôtový hrnček a ohrievacia doska v základni uľahčujú manévrovanie a nalievanie mlieka a peny. Magnetické miešadlo má dlhú životnosť a automatické vypnutie a ovládanie jedným tlačidlom z neho robia ľahko použiteľné zariadenie. Priehľadné veko s tesnením chráni pred striekaním a umožňuje sledovať proces napenenia mlieka.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Materiálkov/plast
Objem na zahriatie ml 350
Objem na šľahanie ml 250
Nastaviteľná teplotaNie
Farbanerez/čierna
Objem ml350
Výkon1000
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať