Naparovač odevov Camry CR 5020

Naparovač odevov Camry CR 5020

Cena:
86,99 € s DPH
72,49 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Camry CR5020
EAN
5908256833357

Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020Naparovač odevov Camry CR 5020


Naparovač odevov Camry CR5020 s unikátnym dizajnom vám umožní žehliť nielen ploché látky, ale aj závesy alebo záclony. S maximálnym výkonom 2 200 W ľahko odstráni záhyby z akéhokoľvek druhu tkanín a zároveň na nich pracuje veľmi jemne, bez rizika poškodenia jemného materiálu. Zariadenie je komfortné a pohodlné vďaka 1,5 m káblu a výškovo nastaviteľnému stojanu. Naparovač odevov CR5020 je perfektným nástrojom na žehlenie tkanín a materiálov s veľkým povrchom, ako aj tých, ktoré sa ťažko umiestňujú na tradičnú žehliacu. Rýchlo sa zahreje a dá sa použiť na žehlenie aj jemných tkanín.
Naparovač odevov CAMRY CR5020 je moderné riešenie, ktoré si zamiluje aj ten, kto nemá veľmi rád žehlenie. Práca s takýmto výrobkom je čistá radosť! Funkčnosť, jednoduchosť použitia a kvalitná konštrukcia uspokoja každého, kto sa niekedy pokúsi niečo vyžehliť s týmto vybavením! Parná stanica je symbolom XXI. storočia a možno dokonca krokom do XXII. storočia! Tu použité riešenia najnovšej generácie uľahčia starostlivosť o materiály a textílie nielen doma, ale aj na pracovisku.

Charakteristika a technické údaje:
Účinne odstraňuje záhyby tkanín
Možnosti vertikálneho a horizontálneho žehlenia
Šetrné pôsobenie na textílie
Krátky čas zahrievania
Odnímateľná nádrž na vodu s objemom 1,3 litra
Podperný stojan s nastaviteľnou výškou
4 kolieska uľahčujúce pohyb
Vešiak a kefa v balení
Podsvietené tlačidlo zapnutia/vypnutia
Výstup pary: 28-30 g/min
Dĺžka kábla: 1,5 m
Výkon: nom. 1500 W, max. 2200 W
Napájanie: 230 V, 50 Hz
Hmotnosť: 3,56 kg

Naparovač odevov CAMRY CR5020 je systém, ktorý umožňuje žehlenie nielen vodorovne na žehliacej doske, ale aj zvisle. Z tohto dôvodu je jednoduchšie na stojane žehliť závesy, záclony alebo oblečenie. Preto tento produkt nebude fungovať len doma, ale aj na vašom pracovisku, napríklad v kancelárii, obchode s oblečením, továrni alebo sklade. Dosiahnutím výkonu až 2400 W účinne odstráni záhyby takmer z akéhokoľvek druhu tkaniny. Čo je podstatné, vďaka pare ich to nezničí! Krátky čas zahrievania znamená, že celý proces žehlenia trvá presne rovnako dlho ako pri tradičnej žehličke. A pri veľkých plochách je ešte kratší! Ďalšou výhodou je dizajn, ktorý vám pripomenie sci -fi filmy a zároveň je veľmi štýlový!
Napriek širokej funkčnosti je samotné zariadenie malé a nezaberie veľa miesta. Odnímateľná 1,3-litrová nádrž na vodu sa inštaluje veľmi jednoducho. Podporný stojan s nastaviteľnou výškou vám tiež umožní rýchlo regulovať výšku k povrchu, ktorý chcete žehliť. A tryska by mala byť od nej vzdialená asi 10 cm. Štyri kolesá uľahčujú rýchly presun zariadenia a chránia podlahu pred poškriabaním. V sade nájdete aj vešiak a kefku, ktoré vám umožnia lepšie sa starať o vyžehlené veci. Osvetlené tlačidlo zapnutia/vypnutia a kábel s dĺžkou 1,5 metra sú ďalšie bonusy! Všetko, čo skutočne potrebujete, je trochu vody a môžete začať žehliť s potešením!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Výkon2200
Typ naparovačastojanové
CestovnéNie
Hmotnosť kg3,56
Kapacita nádrže na vodu1300
Konštantná para 30
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať