Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932

Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932

Cena:
35,99 € s DPH
29,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Gerlach GL2932
EAN
5903887800297

Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932Multifunkčný zastrihávač Gerlach GL 2932


Pre každého bradatého muža je stav jeho fúzov určite predmetom hrdosti a spokojnosti. Strnisko však vyžaduje náležitú starostlivosť, ak má byť elegantným doplnkom stylingu. Na starostlivosť o vlasy a fúzy bude užitočná multifunkčná súprava zastrihávačov Gerlach GL2932. Je to tiež skvelý nápad na darček pre bradatého priateľa bez ohľadu na to, či je na začiatku svojho holičského dobrodružstva alebo už má v tejto oblasti nejaké skúsenosti. Zariadenie má LCD displej s indikáciou batérie a spĺňa štandard IPX6.

Charakteristika a technické údaje:
Klasický zastrihávač s čepeľou z nerezovej ocele
Dizajnový presný zastrihávač
Zastrihávač uší/nosa
Fóliový holiaci strojček
Zastrihávač kotliet s 3 dĺžkami
4 dĺžkové nástavce pre zastrihávač v plnej veľkosti
LCD displej s ukazovateľom stavu batérie
Pracovný čas až 90 minút
Doba nabíjania približne 120 minút
Stojan na všetky nadstavce
Lítiová batéria
Vodeodolný IPX6 (intenzívne striekajúca voda)
Cestovný zámok
USB nabíjanie
Nabíjacie napätie: 5 V, 1 A
Výkon: 5 W

Na trhu je stále viac prípravkov na tvár, s osobitným dôrazom na fúzy. Na túto časť brady sa môžeme zásobiť špeciálnymi šampónmi, kondicionérmi a balzamami, ako aj pomádami. Preto nie je prekvapujúce, že sú potrebné špeciálne zariadenia, ktoré vám umožnia pohodlne a profesionálne sa starať o dĺžku a tvar fúzov, aj keď ste stále doma. Sada Gerlach GL2932 je skvelým tipom na darček, ale taktiež vám prinesie veľa radosti, keď si ju kúpite sami. Zvlášť pozoruhodný je klasický zastrihávač s čepeľou z nehrdzavejúcej ocele, ktorý vám umožní postarať sa o správnu dĺžku strniska. Modelovací zastrihávač uľahčí tvarovanie brady. Kratšie po stranách, dlhšie v strede? Žiaden problém!
Sada obsahuje mnoho ďalších pomôcok, ktoré vám umožnia starať sa o stav nosa a uší a pomôžu vám ovládať nepoddajné ochlpenie. Okrem základného zastrihávača v balení nájdete ďalšie prídavné nástavce, a to až do štyroch dĺžok, ktoré pomôžu tvarovať dĺžku ostatných chĺpkov na tvári. O najzabudnutejšie vlasy na mužskej tvári sa postará zastrihávač na bokombrady s nástavcom s troma dĺžkami. Inovatívne riešenie v podobe LED displeja uľahčuje ovládanie chodu zariadenia a informuje o úrovni nabitia batéria. Plné nabitie batérie trvá približne dve hodiny. A možný pracovný čas na jedno nabitie je 90 minút. Stojan, na ktorý môžete uložiť všetky prvky zostavy, bude vyzerať štýlovo v každej kúpeľni. Cestovný zámok vám umožní vziať si celú sadu so sebou na cesty. Vďaka tomu sa môžete postarať o elegantný a štýlový vzhľad na každom mieste!

Gerlach Germany ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zmyslom pre detail. Je značkou určenou pre najnáročnejších zákazníkova je súčasťou skupiny Adler Europe Group.
Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Použitievlasy / fúzy
Počet nástavcov 10
Napájanieaku / sieť
Čas prevádzky min 90
Nástavec na holenie YES
Nástavec na nos a uši YES
Materiál čepelí STAINLESS STEEL
Samoostriace čepele NO
DisplejÁno
PuzdroÁno
Hmotnosť0,41
Farbačierna/sivá
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať