Mlynček na mäso ETA 607590000 Besto

Mlynček na mäso ETA 607590000 Besto

Cena:
159,99 € s DPH
133,33 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
ETA607590000
EAN
8590393335923

Mlynček na mäso ETA 607590000 BestoMlynček na mäso ETA 607590000 BestoMlynček na mäso ETA 607590000 BestoMlynček na mäso ETA 607590000 Besto


Nie je nad domáce burgery, čerstvé klobásky či šťavnaté čevabčiči. Z čerstvo namletého mäsa na domácom mlynčeku budú chutiť ešte oveľa lepšie. Ste milovníci tataráku, ale mletému hovädziemu zo supermarketu úplne neveríte? Rozdiel oproti kupovanému mäsu spoznáte nielen v chuti, ale tiež v kvalite. S elektrickým mlynčekom ETA Besto bude príprava domáceho mletého mäsa jednoduchá a rýchla.
V balení nájdete 3 nerezové mlecie doštičky s otvormi o priemere 3 / 4,85 / 8 mm. Hrubosť mletia si tak môžete zvoliť podľa potreby a podľa spôsobu ďalšieho spracovania mäsa. Namleté budete mať raz dva, nakoľko ETA Besto dokáže namlieť až 2,9 kg mäsa za minútu. V prípade potreby je vám k dispozícii aj funkcia REVERS na spätný chod.
Mlynček na mäso ETA Besto v sebe ukrýva kovové prevodové kolieska, ktoré si spolu s nerezovým príslušenstvom dokážu poradiť so všetkými druhmi mäsa. Navyše vám vďaka kvalitným prevodom vydrží doma skutočne dlho.
ETA Besto nie je iba obyčajný mlynček na mäso, zvládne toho oveľa viac, než čakáte. Máte chuť na domáce klobásky? Nie je problém! S nadstavcom na výrobu údenín a nerezovou plničkou o priemere 20 mm si z čerstvo namletého mäsa vyrobíte klobásky, párky a domáce jaternice. Výhodou je, že si ich môžete naplniť mäsom a korením podľa svojho výberu.
Vďaka nadstavcu na výrobu Kebbe si môžete užiť aj tradičný pokrm zo Stredného východu. S mlynčekom ETA Besto budete mať smažené bulgurové mäsové guličky na stole behom chvíľky.

Charakteristika a technické údaje:
príkon 2500 W
DC motor
rýchlosť mletia až 2,9 kg/min.
funkcia REVERS
kovové telo mlynčeka aj prevodové kolieska
možnosť použitia príslušenstva na kuchynské roboty ETA na výstup na mlynček na mäso
dĺžka príbvodného kábla 1,3 m
funkcie: mletie, strúhanie, lisovanie, výroba klobás a masti
funkcia REVERSE
PRÍSLUŠENSTVO: mlynček na mäso o priemere 62 mm, 2 špeciálne nerezové doštičky na prípravu klobás a masti
3 štandardné nerezové mlecie doštičky (s otvormi o priemere 3 / 4,85 / 8 mm)
nerezová plnička na klobásy o priemere 20 mm
lis na bobuľovité a citrusové ovocie a zeleninu
nadstavec na strúhanie a krájanie so 4 nerezovými strúhadlami
farba: biela/čierna

Dali by ste si poctivé placky, ale pri predstave strúhania hory zemiakov vás prechádza chuť? ETA Besto vám rýchlo a ľahko nastrúha nielen zemiaky, ale aj inú zeleninu a ovocie. Nemusíte sa báť ani strúhania syra či čokolády. Strúhací nadstavec oceníte nielen pri príprave spomínaných placiek pre celú rodinu, ale určite vyskúšajte aj obľúbený šalát coleslaw alebo vláčnu mrkvovú tortu. K dispozícii máte strúhadlo na hrubé a jemné strúhanie, trhacie strúhadlo a strúhadlo na krájanie plátkov. Klobáskami ani plackami to ale nekončí. S nadstavcom na lisovanie bobuľovín, ovocia a zeleniny si môžete dopriať aj čerstvo lisovanú šťavu. Ľahko tak spracujete úrodu zo záhradky a môžete si namiešať aj svoju vlastnú vitamínovú bombu.
Nakoľko myslíme aj na vašu bezpečnosť, multifunkčnému mlynčeku na mäso ETA Besto nechýba ani tepelná ochrana motora proti preťaženiu a praktické vtláčadlo.Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať