Mikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEO

Mikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEO

Cena:
99,99 € s DPH
83,32 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
ETA121090000
EAN
8590393257843

Mikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEOMikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEOMikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEOMikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEOMikrovlnná rúra ETA 121090000 GALATEO


Žalúdok vám škvŕka hladom a vy ešte len začínate premýšľať, čo si pripravíte? S mikrovlnkou ETA Galateo vás od teplého jedla delí iba pár minút. Či už sa pustíte do ohrievania polotovarov, rozmrazovania odložených zásob alebo experimentov s programom automatického varenia, ľahkosť a rýchlosť, s ktorou príprava pokrmov v tejto mikrovlnnej rúre prebieha, si zamilujete.
Na prehľadnom ovládacom paneli jednoducho nastavíte všetky parametre tak, aby bol výsledok presne podľa vašich predstáv. Mikrovlnný výkon vám ponúkne 5 rôznych intenzít – tá maximálna pritom dosahuje až 700 W.
Pomocou časovača jednoducho zvolíte požadovanú dobu ohrevu, a to až 95 minút. Stlačením tlačidla ŠTART bez ďalšieho nastavovania potom spustíte rýchly ohrev na dobu 30 sekúnd.
Systém rovnomerného šírenia mikrovĺn spolu so skleneným otočným tanierom predíde tomu, aby niektoré časti pokrmu zostali neprehriate. Rovnako spoľahlivá je aj praktická funkcia rozmrazovania, ktorá ponúka nastavenie podľa hmotnosti vloženej potraviny alebo podľa vami stanoveného času.
S prednastavenými programami automatického varenia potom ľahko uvaríte napríklad zemiaky či rybu, upečiete pizzu alebo bleskurýchlo pripravíte popcorn. Nápoveď nájdete v priloženom návode.
Pomocníčka, ktorá vám uľahčí život!

Charakteristika a technické údaje:
Ovládanie elektronické-tlačidlové
Priemer otočného taniera 24.5 cm
Mikrovlnný výkon 700 W
Typ voľne stojacia
Materiál vnútra rúry lakovaný
Hodiny
Vnútorný objem 20 l
Displej
Farba nerez, strieborná
Hlučnosť 55 dB
Otváranie dvierok klasické
Počet úrovní výkonu 5
Prednastavené programy
Rozmrazovanie
Otočný tanier

Pre lepší prehľad a kontrolu nad prípravou jedla je vnútorný priestor mikrovlnnej rúry ETA Galateo osvetlený. Vypršanie nastaveného času je sprevádzané zvukovým signálom.
Digitálny LCD displej slúži v dobe nečinnosti ako hodiny. Tie však môžete vypnúť aktiváciou režimu ECO – v rámci úspory energie displej jednoducho zhasne.
Pre jednoduchšiu údržbu je rúra vybavená tiež režimom automatického čistenia EASY CLEAN, ktorý vnútorný priestor dezinfikuje, a tak predchádza množeniu baktérií.
Pokiaľ sa dvierka otvoria, rúra automaticky preruší svoju prevádzku. Zvýšený pocit bezpečnosti vám zabezpečí tiež funkcia detskej zámky, ktorá po jednej minúte nečinnosti zamedzí nechcenému spusteniu. Deaktivácia prebieha otvorením a zatvorením dvierok.
Moderný dizajn so zaoblenými líniami navyše robí z mikrovlnnej rúry ETA Galateo efektný dizajnový doplnok, ktorý sa bude vynímať v každej kuchyni. Elegantným prvkom, ktorý je zároveň veľmi praktický, je aj výrazné madlo na ľahké otváranie dvierok.

Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať