Meteostanica Mesko MS 1177

Meteostanica Mesko MS 1177

Cena:
41,99 € s DPH
34,99 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Mesko MS1177
EAN
5902934836609

Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177Meteostanica Mesko MS 1177


Neustále meniaca sa klíma je zdrojom prekvapení počasia, pretože na vypuknutie búrky za slnečného dňa stačí jedna hodina. Meteorologická stanica Mesko MS1177 vám umožní priebežne sledovať zmeny teplôt, čo môže byť náznakom toho, ako bude vyzerať deň. Vďaka svojim ďalším funkciám je to veľmi užitočné zariadenie pre všetkých! Stanica je vybavená farebným digitálnym displejom.
Aby ste mohli merať vonkajšiu teplotu, zvyčajne stačí namontovať obyčajný teplomer za okno. Oplatí sa však investovať do zariadenia, ktoré je o niečo pokročilejšie a poskytne vám ďalšie informácie, ktoré môžu byť obzvlášť užitočné pre vaše zdravie a pohodu, a to aj počas horúceho leta. Meteorologická stanica MS1177 je vybavená externou sondou, ktorá umožňuje merať vonkajšiu a vnútornú teplotu. Je zaujímavé skontrolovať, ako vyzerá situácia v byte, keď je teplo za oknom alebo naopak, keď je mráz za oknom, informácia o teplote v byte je signálom, či v miestnosti nie sú prievany, či je byt správne vykurovaný atď. Teplota sa zobrazuje ako v stupňoch Celzia a Fahrenheita. Stanica navyše zobrazuje aj úroveň vonkajšej a vnútornej vlhkosti, čo určite ocení každý alergik. Farebný displej tiež zobrazuje aj hladinu tlaku.

Charakteristika a technické údaje:
Farebný digitálny displej
Rozmery zariadenia: 9,2 x 2,8 x22,4 cm
Meranie atmosférického tlaku
Meranie vonkajšej a vnútornej vlhkosti
Meranie vonkajšej a vnútornej teploty
Predpoveď počasia
Zobrazenie času a dátumu
2 budíky
2 teplotné výstrahy
Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia a Fahrenheita
1 sonda napájaná z batérie 2xAAA
Zariadenie je napájané batériami 2xAA a sieťovým napájaním 220-240 V, 50/60 Hz

Meteorologická stanica Mesko MS1177 vyzerá veľmi moderne a štýlovo, vďaka čomu skvele zapadne do každého interiéru. Displej je rozdelený na časť venovanú interným a externým údajom a na centrálnu časť, kde mimo okna vidíme zobrazené počasie, čas a dátum v členení podľa dní a mesiacov. Toto je skutočná úspora miesta, ak jeden výrobok kombinuje mnoho funkcií. Môžeme tiež nastaviť výstrahy, ktoré nás budú varovať pred vysokými/nízkymi teplotami a stanicu môžeme tiež používať ako budík. Budík má tri nastavenia, ktoré sa líšia frekvenciou zvukov a možnosťou „odložiť“, čo súčasne pomôže nastaviť príslušnú úroveň svetla alebo ho úplne vypnúť. MS1177 je profesionálne zariadenie pre ľudí, ktorí chcú byť informovaní o tom, ako sa za oknom mení počasie.

Vlhkomer Áno
Maximálna hlučnosť70
Zobrazenie dátumu Áno
SmartNie
Minimálna teplota 40
Materiálplastové
Vnútorná/vonkajšia teplota Áno
Indikátor batérie Nie
Podsvietenie Nie
Hmotnosť g320
Farbabiela
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať