Meteostanica Camry CR 1174

Meteostanica Camry CR 1174

Cena:
57,99 € s DPH
48,32 € bez DPH


Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Camry CR1174
EAN
5902934836661

Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174Meteostanica Camry CR 1174


Ak vás štve, že predpoveď počasia sa často nenapĺňa a očakávate presnejšie informácie o zmenách teploty, zrážok alebo vlhkosti, máme produkt, ktorý určite splní vaše požiadavky. Meteorologická stanica CAMRY CR1174 je vysoko kvalitné zariadenie, ktoré je vďaka kombinácii mnohých funkcií zaujímavým doplnkom domáceho vybavenia. Stanica má farebný displej a je vybavená funkciou DCF - Automatický čas a dátum.
Aby ste mohli merať vonkajšiu teplotu, zvyčajne stačí namontovať obyčajný teplomer za okno. Oplatí sa však investovať do zariadenia, ktoré je o niečo pokročilejšie a poskytne vám ďalšie informácie, ktoré môžu byť obzvlášť užitočné pre vaše zdravie a pohodu, a to aj počas horúceho leta. Meteorologická stanica CR1174 je vybavená sondou, ktorá umožňuje merať vonkajšiu a vnútornú teplotu. Je zaujímavé skontrolovať, ako vyzerá situácia v byte, keď je teplo za oknom alebo naopak, keď je mráz za oknom, informácia o teplote v byte je signálom, či v miestnosti nie sú prievany, či je byt správne vykurovaný atď. Teplota sa zobrazuje ako v stupňoch Celzia a Fahrenheita. Stanica navyše zobrazuje aj úroveň vonkajšej a vnútornej vlhkosti, čo určite ocení každý alergik.

Charakteristika a technické údaje:
Farebný displej
Rozmery zariadenia: 21,2 x 2,9 x 13,9 cm
DCF Automatický čas a dátum
Meranie vonkajšej a vnútornej teploty
Meranie vonkajšej a vnútornej vlhkosti
Predpoveď počasia
Zobrazenie úrovne vlhkosti
Zobrazenie času a dátumu
2 budíky
2 teplotné výstrahy
Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia a Fahrenheita
1 externá sonda napájaná z batérií 2xAAA
Zariadenie je napájané batériami 3xAAA a sieťovým napájaním 220-240 V, 50/60 Hz


Meteorologická stanica CAMRY CR1174 vyzerá veľmi moderne a štýlovo, vďaka čomu skvele zapadne do každého interiéru. Displej je rozdelený na časť venovanú interným a externým údajom a na centrálnu časť, kde mimo okna vidíme zobrazené počasie, čas a dátum v členení podľa dní a mesiacov. Toto je skutočná úspora miesta, ak jeden výrobok kombinuje mnoho funkcií. Môžeme tiež nastaviť výstrahy, ktoré nás budú varovať pred vysokými/nízkymi teplotami a stanicu môžeme tiež používať ako budík. Budík má tri nastavenia, ktoré sa líšia frekvenciou zvukov a možnosťou „odložiť“, čo súčasne pomôže nastaviť príslušnú úroveň svetla alebo ho úplne vypnúť. CR1174 je profesionálne zariadenie pre ľudí, ktorí chcú byť informovaní o tom, ako sa za oknom mení počasie.

Vlhkomer Áno
Maximálna hlučnosť50
Zobrazenie dátumu Áno
SmartNie
Minimálna teplota 40
Materiálplastové
Vnútorná/vonkajšia teplota Áno
Indikátor batérie Nie
Podsvietenie Nie
Hmotnosť g670
Farbačierna
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať