Meteostanica Adler AD 1176

Meteostanica Adler AD 1176

Cena:
43,99 € s DPH
36,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Adler AD1176
EAN
5902934836623

Meteostanica Adler AD 1176Meteostanica Adler AD 1176Meteostanica Adler AD 1176Meteostanica Adler AD 1176Meteostanica Adler AD 1176Meteostanica Adler AD 1176Meteostanica Adler AD 1176


Neustále meniaca sa klíma je zdrojom prekvapení počasia, pretože na vypuknutie búrky za slnečného dňa stačí jedna hodina. Meteorologická stanica ADLER AD1176 vám umožní priebežne sledovať zmeny teplôt, čo môže byť náznakom toho, ako bude vyzerať deň. Vďaka svojim ďalším funkciám je to veľmi užitočné zariadenie pre všetkých! Stanica je vybavená bielym digitálnym displejom a zobrazuje vonkajšiu a vnútornú teplotu.
Meteorologická stanica vám vďaka externej sonde umožní merať teplotu v byte aj vonku. Vďaka tomu sa môžeme pripraviť a správne obliecť napríklad pred odchodom do práce. V dnešnej dobe sa rozhodujeme pre nákup zariadení, ktoré kombinujú funkcie viacerých produktov. To je aj prípad modelu stanice, ktorý ponúkame a ktorý funguje aj ako hodiny. Navyše je to meteorologická stanica, hodiny a kalendár v jednom a tiež budík. Pri výbere možnosti nastavenia budíka stačí stlačiť príslušné tlačidlo na ovládacom paneli a počkať, kým začnú blikať číslice. Je to signál, že pomocou tlačidiel „hore“ a „dole“ môžete nastaviť správny čas budenia (môžete nastaviť tri rôzne hodiny). Ak chcete ráno ležať dlhšie, poteší vás možnosť „odložiť“, ktorá vám pripomenie, aby ste vstali po ďalších 5 minútach od spustenia budíka.

Charakteristika a technické údaje:
Biely digitálny displej
Rozmery zariadenia: 13,7 x 4,9 x 17,3cm
Meranie vonkajšej a vnútornej teploty
Predpoveď počasia
Zobrazenie času a dátumu
1 alarm
Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia
1 sonda napájaná z batérie 2xAAA
Zariadenie je napájané batériami 3xAAA a sieťovým napájaním 220-240 V, 50/60 Hz

Adler AD1176 je zaujímavé zariadenie, ktoré vám umožní sledovať zmeny podnebia v mieste bydliska bez toho, aby ste museli pred odchodom z domova hľadať správy na internete. Vďaka ďalšiemu vybaveniu sa budete cítiť ako skutočný meteorológ. Prístroj zobrazuje teplotu v stupňoch Celzia hneď vedľa času. Zároveň na paneli vidíte kreslené ilustrácie toho, aké je momentálne počasie za oknom. Funkcia predpovede počasia je zaujímavým doplnkom, vďaka ktorému môžeme sledovať zmeny za oknom po celý rok. Okrem zobrazenia vnútornej a vonkajšej teploty môžeme skontrolovať aj zaznamenanú najnižšiu a najvyššiu teplotu. Biely digitálny displej umožňuje rýchle zobrazenie času a dátumu. Tlačidlo odloženia je tiež tlačidlo slúžiace na zmenu podsvietenia zariadenia, podľa individuálnych potrieb si môžeme zvoliť maximálny alebo minimálny výkon.

Vlhkomer Nie
Maximálna hlučnosť70
Zobrazenie dátumu Áno
SmartNie
Minimálna teplota 40
Materiálplastové
Vnútorná/vonkajšia teplota Áno
Indikátor batérie Nie
Podsvietenie Nie
Hmotnosť g510
Farbačierna
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať