Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005

Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005

Cena:
49,99 € s DPH
41,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
VENGA MAS3005
EAN
5413346356215

Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005


Masážny prístroj na oči VENGA MAS3005 masíruje cielené tlakové body v oblasti očí. Očný masér pracuje s tlakom vzduchu v príslušných bodoch. Doprajte si holistickú masáž očí: masážny prístroj ošetruje celú oblasť masky - od očí až po spánky. Hlasová navigácia vás bezpečne prevedie výberom režimu. Vďaka nízkej hmotnosti a možnosti zloženia možno bezdrôtové a kompaktné zariadenie ľahko prenášať. Bezdrôtový dizajn a nabíjateľná batéria znamenajú, že ho môžete použiť kdekoľvek. V závislosti od výberu režimu vás budú sprevádzať rôzne relaxačné zvuky. V automatickom režime môžete počuť šumenie rieky s jemnými zvukmi vodopádu, zatiaľ čo v dynamickom režime môžete mentálne cestovať na pláž, kde vlny jemne obmývajú breh. V režime spánku môžete v diaľke počuť krásny spev vtákov. Používajte zariadenie na cesty autobusom a vlakom, na uvoľnenie stresu počas pracovných prestávok alebo si ho vezmite so sebou na služobné cesty a dovolenky!

 

Vzduchová kompresná masáž
Masážny prístroj na oči cieli na špecifické tlakové body okolo očí pomocou stlačenia vzduchu vo vyhradených častiach masážnej masky. Vychutnajte si dokonalý zážitok z masáže očí: masér ošetrí celú oblasť, ktorú pokrýva, od očí až po spánky, a hlasový sprievodca vás prevedie výberom režimu!

Skladací, ľahký a prenosný
Vďaka nízkej hmotnosti a bezdrôtovému a skladaciemu dizajnu je očný masér kompaktný a ľahko sa prenáša v taške. Bezdrôtový dizajn a nabíjateľná batéria znamenajú, že ho môžete používať kdekoľvek chcete.

Relaxačné zvuky
Masážny prístroj na oči bude hrať rôzne relaxačné zvuky v závislosti od toho, na aký režim ho nastavíte. V automatickom režime budete počuť zvuk rieky s jemným vodopádom, zatiaľ čo v dynamickom režime sa budete cítiť ako na pobreží so zvukom vĺn jemne zaplavujúcich pláž. V režime spánku budete z diaľky počuť štebot vtákov.

Použite ho kdekoľvek
Používajte ho počas jazdy autom, vlakom alebo autobusom, počas pracovných prestávok na uvoľnenie stresu a vezmite si ho so sebou počas služobných ciest či na dovolenku!

Charakteristika a technické údaje:

 • Očný masér
 • Jedinečný bezdrôtový dizajn
 • Funkcia zahrievania na zlepšenie krvného obehu
 • Ovládanie jedným tlačidlom
 • Vstavaný 10-minútový automatický časovač
 • Skladací, ľahký, prenosný
 • Vzduchová kompresná masáž
 • Nabíjateľný cez USB (USB kábel v balení)
 • 3 programy s hlasovým sprievodcom, relaxačnými zvukmi a hudbou
 • DC 5V 1A
 • Napájanie: DC 5 V 1 A
 • Rozmery zariadenia: 55x199x78 mm
 • Hmotnosť: 0,3 kg

 

 

 


Masážny prístroj VENGA MAS3005 je elektrické zariadenie na uvoľnenie a zmiernenie bolesti očí po intenzívnom strese. Prístroj masíruje rôzne tlakové body okolo očí a príjemné teplo má veľmi upokojujúci účinok. 3 režimy ponúkajú rôzne možnosti nastavenia, ktoré zabezpečia relaxáciu kedykoľvek podľa vašich potrieb. Vďaka ovládaniu jedným tlačidlom sa zariadenie veľmi ľahko používa.


 

Venga je európska značka vysokokvalitných domácich spotrebičov, ktorá dbá na to, aby ich ceny boli prijateľné. Kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v oblasti Bruselu. Solárne poháňané logistické centrum (1000 m3), technické oddelenie a oddelenie kvality sa nachádzajú v srdci Nemecka.
Od kuchynských a kozmetických produktov až po upratovanie domácnosti - Venga bude vašim spoľahlivým partnerom pre vybavenie celej vašej domácnosti.

 

 

 

Systém napájaniaaku/sieť
Elektroodpadáno
Celé telo Nie
Spevnenie a celulitída Nie
ChrbátNie
Použitiena tvár
Nohy nie
Elektrostimulácia svalov Nie
Typ batérielítium-ionové
Typ masážneho prístroja elektrostimulátor
Farbabiela/sivá
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

 • Žiadne dokumenty

Mohlo by Vás zaujímať