Masážny prístroj na nohy BEURER FB 20

Masážny prístroj na nohy BEURER FB 20

Cena:
54,99 € s DPH
45,82 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER FB20
EAN
4211125636050

Masážny prístroj na nohy BEURER FB 20Masážny prístroj na nohy BEURER FB 20Masážny prístroj na nohy BEURER FB 20Masážny prístroj na nohy BEURER FB 20


Masážna vaňa BEURER FB 20 poslúži na domácu masáž nôh.
Môžete navoliť jednu z 3 ponúkaných funkcií: vibračnú masáž nôh, perličkovú masáž alebo len udržovanie teploty. Je možné využiť aj na masáž nôh bez vody. Súčasťou balenia sú tiež nadstavce potrebné na pedikúru a masážne valčeky. Masážna vaňa je opatrená upokojujúcim infračerveným svetlom, takže si navolíte príjemnú atmosféru. Z ďalšieho príslušenstva je potrebné spomenúť vložku na podporu masáže a tri vymeniteľné nadstavce: masážny nadstavec, kefu a odstraňovač zrohovatenej kože na nohách.

Charakteristika a technické údaje:

  • ideálna relaxácia pre Vaše chodidlá
  • 3 funkcie: vibračná masáž, bublinky a udržiavanie teploty
  • masážne valčeky pre masáž reflexných zón na nohách
  • nástavce na pedikúru
  • ukľudňujúce infračervené svetlo
  • použitie aj bez vody
  • Vaše nohy budú ako znovuzrodené
  • 120W

Nohy hrajú v našich životoch "základnú úlohu", celá naša váha spočíva na nich. Naše nohy pozostávajú z 26 kostí, 22 kĺbov a 107 väzov pre každú nohu. Obzvlášť bublinkový kúpeľ je ideálny pre ľudí, ktorí sú na nohách po celý deň. Prísady levandule, alebo tymiánu uvoľnia svalstvo nôh a obnovia ho.

Vedeli ste, že teplota vody má rôzne účinky? Teplý vodný kúpeľ je užitočný na uvoľnenie svalov na nohách, stimuluje cirkuláciu, pomáha proti studeným nohám a tiež zmierňuje bolesť chrbta. Na druhej strane, kúpeľ v studenej vode je ideálny na boj proti bolestiam hlavy, zvyšuje nízky krvný tlak, pomáha pri prerušovanom spánku a neaktívnom pohybe čriev. Urobte správny krok k väčšej pohode a k lepšiemu zdraviu. Vyskúšajte si to s jedným z masážnych prístrojov na nohy od kvalitného nemeckého výrobcu Beurer!

Systém napájaniasieť
Elektroodpadáno
Celé telo Nie
Spevnenie a celulitída Nie
ChrbátNie
PoužitieNa nohy
Nohy áno
Elektrostimulácia svalov Nie
Typ masážneho prístroja masážna vanička
Farbabiela/ružová
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať