Masážny prístroj BEURER MG 100

Masážny prístroj BEURER MG 100

Cena:
129,99 € s DPH
108,33 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
BEURER MG100
EAN
4211125649036

Masážny prístroj BEURER MG 100Masážny prístroj BEURER MG 100Masážny prístroj BEURER MG 100Masážny prístroj BEURER MG 100Masážny prístroj BEURER MG 100Masážny prístroj BEURER MG 100


S masážnym prístrojom Beurer MG 100 od nemeckého výrobcu Beurer si môžete dopriať upokojujúcu a relaxačnú poklepovú masáž v pohodlí Vášho domova.


Masážny prístroj Beurer MG 100 vám pomôže odbúrať stres a napätie v tele po náročnom dni. Masážna hlavica zabezpečí dokonalé uvoľnenie stuhnutých svalov vďaka veľmi výkonným a rytmickým pohybom. Ponúkne vám voľbu z troch typov programov a voľbu medzi piatimi stupňami intenzity veľmi kvalitnej masáže. Medzi programy sa radí Relax, ktorý vám zaistí veľmi ukľudňujúcu a plynulú masáž, Vital zase ponúkne intenzívny a pulzujúci druh masáže a tretí typ Active zaistí hĺbkovú a pulzujúcu relaxačnú masáž. Nechýba infračervené teplo, ktoré posilňuje účinok masáže a prehrieva svaly do hĺbky. Chváli sa svojimi blahodarnými účinkami, ktoré uvoľňujú stuhnuté svaly, zlepšujú prekrvenie pokožky a pôsobia proti bolesti. Je možné aktivovať samostatne alebo s masážnymi programami, kde dopomáha k zlepšeniu účinku masáže. Masážny prístroj Beurer MG 100 pozitívne pôsobí na uvoľňovanie natiahnutých svalov, pri poruchách prekrvenia a proti príznakom únavy. Masáž si môžete dopriať presne takú, akú ju potrebujete vďaka niekoľkým masážnym nadstavcom a plynule nastaviteľné intenzite. Balenie obsahuje 2 výmenné nástavce. Protišmyková a ergonomicky tvarovaná rukoväť vám zaistia dokonalú manipuláciu s prístrojom a vy si môžete v kľude dopriať relaxačnú masáž celého tela.

Charakteristika a technické údaje:

  • masážny prístroj s infračerveným svetlom
  • 5 stupňov intenzity masáže
  • 2 nástavce
  • 4 programy (start, aktiv, vital, relax)
  • 2 úchyty
  • infračervené svetlo možné separátne vypnúť
  • modré podsvietenie a zobrazenie zvoleného programu
  • 20 W

Klikni video.

Systém napájaniasieť
Elektroodpadáno
Celé telo Áno
Spevnenie a celulitída Nie
ChrbátÁno
Použitievíceúčelové
Nohy áno
Elektrostimulácia svalov Nie
Typ masážneho prístroja ručná masáž
Farbačierna/sivá
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať