Kuchynský robot TKG M 3016 RWD

Kuchynský robot TKG M 3016 RWD

Cena:
199,99 € s DPH
166,66 € bez DPH


Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
TKG M3016 RWD
EAN
5413346355751

Kuchynský robot TKG M 3016 RWDKuchynský robot TKG M 3016 RWDKuchynský robot TKG M 3016 RWDKuchynský robot TKG M 3016 RWD


Kuchynský robot TKG M3016 v červenej farbe s bielymi bodkami spája funkčnosť a štýl vďaka čomu sa stane pútačom vo vašej kuchyni. Nielenže prináša trochu impulzu z 50. rokov minulého storočia, ale zaujme aj 5-litrovou nádobou z nehrdzavejúcej ocele a 6 rýchlostnými stupňami. Pre optimálne výsledky miesenia a miešania má kuchynský robot planetárny systém rotácie. To znamená, že cesto spracúva rovnomerne až po okraj misy. Sklopné mixovacie rameno zaisťuje jednoduchú a pohodlnú výmenu príslušenstva a ľahké vyberanie nerezovej misy.
Kuchynský robot TKG M3016 je vybavený plochým šľahačom na každodenné použitie, hákom na cesto na pizzu alebo lístkové cesto, balónovou metlou na šľahanie ako aj stierkou, aby ste nepokazili lahodnú prípravu. Priehľadné veko s plniacim otvorom slúži nielen ako ochrana proti striekajúcim surovinám, ale umožňuje aj pridávanie ďalších prísad počas prevádzky.
Miešajte, šľahajte, mieste - silných 1400 wattov zaistí rýchly a dokonalý výsledok. Praktické LED spínače dizajnového kuchynského robota sú podsvietené modrou farbou. Kuchynský robot tak možno ľahko ovládať. Prísavné nožičky navyše zaisťujú bezpečné státie. S dizajnom v červenej farbe s bielymi bodkami prináša kuchynský robot TKG M3016 do vašej kuchyne nádych sviežosti.
Nielen miešať a miesiť! Kuchynský robot TKG M3016 má funkciu fermentácie a schopnosť ohrievať misu. Ide o ideálnu podporu pre pečenie vyžadujúce presnú reguláciu teploty. Odteraz bude aj vaše kváskové pečivo dokonale vykysnuté!

Charakteristika a technické údaje:
Funkcia ohrevu misy s 90-minútovým časovačom (funkcia fermentácie) - umožňuje šetrne ohrievať produkty v mise (napr. kysnuté cesto)
Nerezová misa s objemom 5 l
6 nastavení rýchlosti
S pulznou funkciou
Planetárna rotácia pre dokonalé miešanie a miesenie
Výklopná hlava s odblokovacím tlačidlom
V balení: hák na cesto, plochý šľahač, balónový šľahač s nepriľnavým povrchom
Priehľadné veko s otvorom na pridávanie ingrediencií
LED svetlo
Bezpečnostný zámok
Silikónové protišmykové nožičky
Výkon: 1400 W
Napájanie: 220-240 V
Rozmery zariadenia: 230x370x320 mm
Hmotnosť: 4,1 kg
Farba: červená/biela

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Stojanové rameno robota TKG M3016 sa dá ľahko sklopiť nahor alebo nadol, aby ste mohli vymeniť nástavce alebo vybrať misu. Priehľadné veko je vybavené znovu uzatvárateľným plniacim otvorom. Nielenže to pomáha udržiavať pracovnú plochu čistú, ale umožňuje vám to priebežne pridávať ďalšie prísady. Rotačný pohyb príslušenstva vypracuje vaše cesto rovnomerne a vráti ingrediencie do stredu misy pre optimálne miesenie.

Typ kuchynského robota kuchynský robot
Objem pracovnej nádoby 5
Farbačervená/bodka
Výkon1400
Materiál misy Nerezová oceľ
Materiál vnútorných prevodov Plast
Počet rýchlostí 6
Výška_cm 32
Šírka_cm 37
Híbka_cm23
Hmotnosť 4,1
Výbavahnetací nástroj | miešacia metla | balónová šľahacia metla | priehľadný kryt misy
Funkciehnetenie | mixovanie | šľahanie | planetárne miešanie
Dokumenty v aktuálnom umiestení:

  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať